Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W220 S500 '99 - Nie odpala

02 Paź 2019 00:41 234 1
  • Poziom 2  
    auto z roku'99 ,przejechałem nim ostatnio ok 200km ,wszystko grało brak jedynie kierunku na lewym lustrze, następnego dnia BUUM kręci nie odpala, próbowałem kila razy uruchomić i nic, nie ma żadnych komunikatów o problemach i usterkach na desce, próbowałem drugim kluczykiem nie obraca się w stacyjce natomiast otwiera auto bez problemu jak główny kluczyk,
    wróciłem do auta jeszcze następnego dnia i tym 'głównym' kluczykiem próbowałem go uruchomić kilka razy i nic ,i kolejnego dnia też spróbowałem i odpalił!!! lecz pojawił się komunikat o problemie z chamulcami i podczas pracy silnika świeciła się kontrolka ABS, pozwoliłem aby auto popracowało do ok 80 stopni i zgasiłem je ,po czym chciałem uruchomić je ponownie i już nie odpaliłem go, po kolejnych próbach musiałem ładować akumulator(zrobiłem to na rozłączonych klemach) po naładowaniu i podłączeniu aku.komunikaty zniknęły i nie pojawia się już żaden błąd czy komunikat na desce ale nie odpala ,baterie sprawne w kluczykach, proszę o pomoc,
  • Sklep ElwronSklep Elwron