Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OR-VID-JS-1040/W (biały) Orno

02 Paź 2019 22:02 147 7
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich, mam takie pytanie, czy do tego zestawu można dołożyć kamerę dodatkowo, tzn samą kamerę taką, aby współpracowała z tym zestawem. Teraz mogę zamontować taki panel z kamerą, jaki mam przy furtce. A chciałem mieć samą kamerę. Pozdrawiam

• Poziom 43  
    Zestaw obsługuje tylko jedną kamerę.
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    sosarek napisał:

Czy oby na pewno?

Brama brama napisał:
    Witam wszystkich, mam takie pytanie, czy do tego zestawu można dołożyć kamerę dodatkowo, tzn samą kamerę taką, aby współpracowała z tym zestawem. Teraz mogę zamontować taki panel z kamerą, jaki mam przy furtce. A chciałem mieć samą kamerę. Pozdrawiam

Przypuszczam, że możesz. Nie montowałem tego monitora ale z opisu nie wynika żeby sygnał TV był niestandardowy. Jesli jest typowy to można podłączyć każdą kamerę z CVBS na wyjściu.

• Poziom 43  
    Rysiek2 napisał:
    Czy oby na pewno?

Obsługuje także inne ale dedykowane panele zewnętrzne z innych serii a nie zwykłe kamery CVBS.
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    sosarek napisał:

sosarek napisał:
    Obsługuje także inne ale dedykowane panele zewnętrzne

Napisałeś, że obsługuje jedną kamerę - czy to jest prawda, bo teraz sam sobie zaprzeczyłeś?

sosarek napisał:
    nie zwykłe kamery CVBS.

Ok, a w jakim standardzie pracują te kamery jeżeli nie w CVBS?

Dodano po 30 [minuty]:

Rysiek2 napisał:
    Brama brama napisał:

Przypuszczam, że możesz. Nie montowałem tego monitora ale z opisu nie wynika żeby sygnał TV był niestandardowy. Jesli jest typowy to można podłączyć każdą kamerę z CVBS na wyjściu.

Jeżeli nie jest to standard CVBS to pewnie AHD więc trzeba by poszukać takiej kamery. Nie sądzę żeby ORNO wprowadziło swój zamknięty standard.
  • Admin Zabezpieczenia Stacjonarne
    @sosarek. Czy mógłbym prosić o to, byś nie wprowadzał swoimi odpowiedziami zamieszania w tak prostym temacie. Napisałeś omyłkowo, że zestaw obsługuje jedną kamerę. Zdarza się. Czy nie było by prościej gdybyś po prostu sprostował tę wypowiedź, a nie brnął dalej, wprowadzając w błąd pytającego, lub powodując u niego dezorientację?
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Może nie doprecyzowałem - można podłączyć drugi panel zewnętrzny ale producent nie wspomina o możliwości podłączenia samej kamery z wyjściem CVBS i wywołania podglądu z niej.
  • Admin Zabezpieczenia Stacjonarne
    sosarek napisał:
    Może nie doprecyzowałem - można podłączyć drugi panel zewnętrzny

pisząc wcześniej:
    sosarek napisał:

Nie doprecyzowałeś??????

sosarek napisał:
    można podłączyć drugi panel zewnętrzny ale producent nie wspomina o możliwości podłączenia samej kamery z wyjściem CVBS i wywołania podglądu z niej.

Raczej autor by nie pytał na forum gdyby w opisie urządzenia była informacja o tym że ma dedykowane wejście pod kamerę CCTV. Ale nie ma i pytanie brzmi czy można podłączyć taką kamerę pod wejście gdzie normalne podłącza się panel bramowy. Nigdy tak nie robiłeś? Może nie w Orno ale w innych wideodomofonach czterożyłowych to robiłem wielokrotnie. Autorowi sugeruję zignorować wypowiedzi kol. @sosarka a raczej skupić się na odpowiedzi udzielonej przez kol@Rysiek2