Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei P9 telefon resetuje się

03 Paź 2019 14:05 195 4
  • Poziom 8  
    Witam. Od dłuższego czasu mam problem ze swoim Huawei P9. Telefon ma lekko ponad 2 lata i wszystko chodzi w nim dobrze poza jedną rzeczą. Od jakiegoś czasu przy próbie zrobienia zdjęcia telefon resetuje mi się, zawiesza czasami są przypadki że rozładuje całkowicie baterię. Kilka tygodni wcześniej pojedyncze zdjęcia udało się zrobić od wczoraj przy każdej próbie zrobienia zdjęcia telefon albo się zawiesza i zresetuje albo od razu zresetuje. Zaznaczam, że jakieś dwa tygodnie wcześniej wymieniłem baterię, bo myślałem, że to jej wina niestety nic to nie dało. Ostatnio też miałem taki przypadek, że przy próbie wejścia do galerii zdjęć telefon również zawiesił mi się i samoistnie zresetował. Jednak taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy i od tego momentu nie powtórzyła się. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
  • Poziom 34  
  • Poziom 8  
    Teraz telefon w ogóle szaleje, rozładowuje się, wiesza się resetuje się od dwóch dni mam problem taki, że przy stanie ok 40% baterii wiesza się i resetuje do momentu aż nie podepnę ładowarki. Po każdym uruchomieniu się telefonu i próbie wpisania pinu telefon wieszał się i resetował. Czas chyba oddać go na jakąś diagnostykę. Przywrócenie ustawień fabrycznych też nic nie dało.
  • Poziom 24  
    Czy po wymianie baterii zrobiłeś Hard Reset? Bateria oryginalna czy jakiś zamiennik?
  • Poziom 8  
    2 dni temu robiłem hard reset. Za pierwszym razem niby wszystko przywróciło się do ustawień fabrycznych ale zostały wszystkie aplikacje i problem powtórzył się. Zacząłem robić 2 hard reset w pewnym momencie zaczęło robić się jakieś recovery od Huawei i dosłownie wszystko mi zniknęło po tym resecie. Wszystkie aplikacje dosłownie nic nie zostało nawet aparat zniknął. Aczkolwiek wczoraj telefon chodził cały dzień a od godziny ok 15 cały czas na spotify i youtube i nic się nie działo. Poziom baterii zleciał też do poniżej 20% i też nie było żadnego resetu ani zawieszenia się. Telefon działał beż żadnych aplikacji dodatkowych tzn zainstalowanego mam tylko facebook, messenger i spofity. Wczoraj telefon chodził cały dzień bez karty sim. Dzisiaj włożyłem kartę i zobaczę czy problem powtórzy się. Baterie gość wymienił mi na taką samą jaką miałem.

Dodano po 11 [godziny] 42 [minuty]:

Niestety ale dzisiaj problem powtórzył się. Przy stanie ok 20% baterii przy próbie wybudzenia go zawiesił się i zresetował i praktycznie rozładował baterię do zera.