Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

O2X1 unlock

19 Wrz 2005 20:12 1721 14
  • Poziom 28  
    robił ktos ten tel.? mam vygisa ogrg. wciskam conect dochodzi do 100%i pojawia sie komunikat ze tel nie odpowiada ,podłaczenie rx i tx dobre .na gsmhosting cos piszą ze jakis test point jest ale nikt nie podaje
  • Poziom 2  
    Jaki masz kabel?
  • Poziom 15  
    napisz czy to o2x1 czy o2x1i bo to różnica pozdrawiam
  • Poziom 25  
    hej !!

Udalo się Tobie zrobić locka z tego fona ?
    Mam kabel mini jack i za nic w swiecie nie moge sie polaczyc z programem.

Probowalem juz na rozne sposoby i nic.
    Box'a mam Vygisa i program z dodatkiem.

pozdro.
  • Poziom 15  
    Witam simlok idzie bez problemu, sprawdż dokładnie kabelek linie tx i rx. Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    O2x1 i O2X1i (b) roznia sie ,bez koncowek mozna zrobic vygisem a juz z koncowkami i ,b mozna robic ale juz specjalnym płatnym dodatkiem, chyba ze masz red boxa to pojawiła sie aktualizacja 08,01,06 http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=261569

KEYBOARD UP

............
    1 12

12 - GND
    10 - TX (data from phone)
    11 - RX (data to phone)

wtyczka podobna do motki (C350) ,u mnie w kablu jest dodatkowy kabel od masy wyciagniety ,podobno test point ale gdzie go podłaczyc to niewiem
  • Poziom 15  
    Witam kabelek jak na shemacie i test point do masy (tp ma być załączony na stałe przy simloku). BONO sciągnij załącznik !! i podłącz ten kabelek do testpointa !!! A ja jestem zdania że trzeba czasem pomyśleć a nie tylko czekać na podpowiedzi innych.Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    witam,
    ściągnąłem z Multi-comu kabelek do tego modelu i za chiny nie mogę się skomunikować z programem. Podłączyłem do testpoinu przewód z kabelka i lipa. Proszę o szybką pomoc. Przesyłam w zalączniku screen programu który posiadam.
    Pzdr diodav
  • Poziom 21  
    Przepraszam Panowie, okazało się, że mam O2X1i i używałem złego programu. Pojawił się mały problem ze ściągnieciem locka, a mianowicie czyta mi telefon , a gdy wciskam unlock wyskakuje błąd(załączony na screenie). Co jest grane???? Zaznaczam, że testpoint jest podpięty.
    Proszę o pomoc
  • Poziom 21  
    czy ktoś się jeszcze wypowie na temat tego postu???? Nikt nie miał podobnego problemu????
  • Poziom 16  
    nie wiem ile w tym prawdy ale można ponoć Beneq furius-em i jako model s600 zaznaczyć - (nie testowałem tego rozwiązania)
  • Poziom 15  
    Witam.
    No w tym wypadku radziłbym użyć nowszej wersji Vygisa ale jak widze masz program z "dodatkiem".
    Miałem coś takiego ale z o2x1 no ale po sciągnięciu i zainstalowaniu nowszej wersji poszło bez problemu. Ostatnio chyba też obsługa tego telefonu i innych została dodana w infinity Box, więc radze się przejść do kogoś kto ma orginalny klucz Vygisa lub Infinity albo Red-boxa. Napewno ktorymś zejdzie simlok. Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Panowie,
    O2x1 idzie darmowym Vygisem,końcówka kabla taka jak dzek do zestawu HF do Nokii.
    O2x1i to całkiem co innego,kabel jak Maxon M300 z TP i idzie tylko przez TP,w moim przypadku z Furious.