Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wkrętarka AEG BSB18C LI-402C wytarte szczotki - wymiana

raflipek 04 Oct 2019 21:35 2466 5
    raflipek
    Level 9  
    Witam, szanownych ekspertów.
    Wkrętarka AEG BSB18C LI-402C słabnie i są wytarte szczotki. Problem jest następujacy sprzęt kupiony nówka od gościa z olx bez paragonu i gwarancji. Ponad rok intensywnego używania i nadszedł czas na wymianę całego szczotko-trzymacza, to jest problem znalazłem go tylko w jednym sklepie internetowym (https://www.czesci.narzedziabaxo.pl/czesci/4000428431-4935443997/aeg) prawdopodobnie pasujący, ale niestety sklep ma nie najlepszą opinie- odnośnie długich terminów realizacji itp. Portal allegro znajduje tylko MILWAUKEE C18 M18 HD18 SZCZOTKI WĘGLOWE + SZCZOTKOTRZYMACZ 4931441429 pasuje do większości maszyn. Proszę o pomoc, gdzie można kupić pasujący szczotkotrzymacz i czy wymiana nie sprawi problemu typu że przestanie działać ( koleś na allegro wystawił podobny model bez baterii za 24 zł opis dał, że po wymianie szczotkotrzymacza całkowicie przestała działać.)
    Wkrętarka AEG BSB18C LI-402C wytarte szczotki - wymiana Wkrętarka AEG BSB18C LI-402C wytarte szczotki - wymiana Wkrętarka AEG BSB18C LI-402C wytarte szczotki - wymiana
    User removed account
    Level 1  
    robert73-6
    Level 17  
    A nie lepiej by ci było wymienić same szczotki niż pchać się w niepewny szczotkotrzymacz.
    raflipek
    Level 9  
    robert73-6 wrote:
    A nie lepiej by ci było wymienić same szczotki niż pchać się w niepewny szczotkotrzymacz.

Racja, tylko dobrze wymierzyć (ma nadzieje że takie odpowiednie są w sklepach), stare odciąć i nowe wlutować ?
    robert73-6
    Level 17  
    Poszukaj w sklepach które handlują elektronarzędziami i osprzętem do nich, u mnie w Tarnobrzegu w jednym z takich sklepów można dostać też szczotki które pasują do elektronarzędzi z Lidla.Z tego co widziałem na fotkach to chyba przewody od szczotki są zaginane blaszkami a nie lutowane ( chyba że się mylę ale z powiększenia zdjęcia to wnioskuje).
    raflipek
    Level 9  
    robert73-6 wrote:
    Poszukaj w sklepach które handlują elektronarzędziami i osprzętem do nich, u mnie w Tarnobrzegu w jednym z takich sklepów można dostać też szczotki które pasują do elektronarzędzi z Lidla.Z tego co widziałem na fotkach to chyba przewody od szczotki są zaginane blaszkami a nie lutowane ( chyba że się mylę ale z powiększenia zdjęcia to wnioskuje).

Witam, byłem w serwisach z elektronarzędziami i szczotek identycznych ( dł 13mm/ wys7mm /gr3mm )nie było. Rada elektromechanika wymiana całego szczotkotrzymacza - nie lutowac szczotek gdyż tam jest duże obciążenie.

Zamówiłem cały szczotkotrzymacz od AEG cena 60zł, zlutowalem dwa przewody przycisk - szczotkotrzymacz i wkretarka śmiga.