Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Panda 1.1 2004 - Brak mocy

04 Paź 2019 22:00 135 9
  • Poziom 4  
    Witam mam fiata panda 2004 rok silnik 1.1 mpi w ostatnim czasie przegrał się i zrobiłem swap na ten sam silnik i po swapie jest brak mocy katalizator robi się czerwony i nie ma czym jechać wymienione sondy lambda auto nie pokazuje żadnych błędów A z dołu nie ma czym jechać
  • Poziom 17  
    Rozrząd był ruszany? no i czy silnik pracuje na wszystkich cylindrach?
  • Poziom 4  
    Rozrząd był ruszamy zmiana paska ale dane wszystko na cechy

Dodano po 1 [minuty]:

Pracuje na wszystkie
  • Poziom 17  
    ogień idzie do wydechu a to wiąże się z przestawionym rozrządem, sprawdź jeszcze raz najlepiej na fazy pierwszy tłok na gmp i mijanka na zaworach, wygląda na przyspieszony wałek

Dodano po 51 [minuty]:

dawno dawno temu miałem przypadek podobny do twojego tylko rozrząd był opóźniony brak mocy, rozrząd na znakach sprawdzane kilka razy dopiero po zprawdzeniu gmp i znaku na wale okazało się że cos nie pasuje, przyczyną był obcięty klin na kółku napędu rozrządu
  • Poziom 4  
    Klin nie jest obciety sprawdzałem A co do reszty zobaczę

Dodano po 6 [godziny] 34 [minuty]:

Przestawiony rozrząd o ząbek trochę lepiej ale daje nie to już nie mam pomysłów co może być
  • Poziom 29  
    Zamienione kable zapłonowe na świecach. Cewka nr 1 ma dawać iskrę na cylinder 1 4 cewka druga na 2 3
  • Poziom 4  
    Ok zobaczę jak jest podłączone
  • Moderator Samochody
    Nie, to nie kable, nie pracował by na 2 cyl. katalizator się stopił i blokuje wydech, możesz wykręcić sondę lambda przed nim i przejechać się z dziurą w wydechu, będzie hałasował ale powinien mieć moc
  • Poziom 17  
    dalej będę się upierał przy rozrządzie, jeżeli pracuje na wszystkich cylindrach. ustaw go tak jak pisałem
  • Poziom 4  
    Ok sprawdzę to bo świece są dobrze podłączone