Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TaoTao 4T - całkowity brak prądu.

05 Paź 2019 22:37 87 3
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie. Mam problem ze skuterem 4t. Mianowicie brak prądu po zwarciu. Przy odpalonym skuterze doszło do zwarcia przez miernik, którym sprawdzaliśmy napięcie. Skuter zgasiłem i chciałem ponownie odpalić. Niestety wtedy już nie docierał prąd do rozrusznika, działały tylko światła. Silnika nie dało uruchomić się ze starteru, nie kręcił. Gdy chciałem poprawić przewód od przednich lamp doszło do zwarcia w światłach. Teraz nie ma prądu nigdzie, skuter nie reaguje na nic. Pomocy! :(
  • Poziom 28  
    Amator123456 napisał:
    Przy odpalonym skuterze doszło do zwarcia przez miernik, którym sprawdzaliśmy napięcie

Aż boję się zapytać w jaki sposób mierzysz napięcie..
    Sprawdź bezpieczniki.
  • Poziom 2  
    Mierzyłem wprost do akumulatora, na włączonym silniku. Problem polegał na tym że nie ładował mi akumulatora, Trzymal jakieś 2 godziny max po zgaszeniu silnika. Niestety nie doszedłem do przyczyny bo coś się spaliło. Połączyłem kilka kabli. Wymieniłem moduł , przekaźnik. regulator napiecia, bezpiecznik I nic. Jedyne co zadziałało to lampy pozycyjne na przekrenconej statycje. kierunski też są, Ale prąd nie dociera wgl do rozrusznika. Zawsze było takie kliknięcie. Teraz nic. nawet kierunki nie klikają.. po cichu... Co to moze byc? zapalnik?
  • Poziom 3  
    Sprawdź przekaźnik rozrusznika po on mógł sie uszkodzić dodaję zdj jak byś nie wiedział jak to wygląda TaoTao 4T - całkowity brak prądu.

Dodano po 1 [minuty]:

Sprawdź przekaźnik rozrusznika po on mógł sie uszkodzić dodaję zdj jak byś nie wiedział jak to wygląda TaoTao 4T - całkowity brak prądu.