Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy mogę wymienić router od multimedii z oferty na inny model?

06 Paź 2019 12:43 75 3
  • Poziom 2  
    Cześć, czy mogę wymienić router z oferty multimedii na jakiś inny innej matki np. TP LINK, albo po prostu inny model ponieważ mój router to po prostu złom a nie chcą go wymienić na inny model. Jeżeli byłaby taka opcja to czy byłby problem z jego ustawianiem itd, jestem zielony w tych sprawach. Z góry dzięki za pomoc.
  • Poziom 43  
    PewnyDzban napisał:
    czy mogę wymienić router z oferty multimedii na jakiś inny innej matki np. TP LINK

Jaka dokładnie to usługa, na jakim łączu i na jakim sprzęcie?
    Ale, jeśli sprzęt operatora działa na DOCSIS (modem, modemorouter kablowy) to ten sprzęt operatora musi zostać.
    Nie stoi nic na przeszkodzie, by do takiego sprzętu operatora podłączyć swój własny router.
  • Poziom 2  
    KOCUREK1970 napisał:
    PewnyDzban napisał:
    czy mogę wymienić router z oferty multimedii na jakiś inny innej matki np. TP LINK

Jaka dokładnie to usługa, na jakim łączu i na jakim sprzęcie?
    Ale, jeśli sprzęt operatora działa na DOCSIS (modem, modemorouter kablowy) to ten sprzęt operatora musi zostać.
    Nie stoi nic na przeszkodzie, by do takiego sprzętu operatora podłączyć swój własny router.
    W sensie dokupić kolejny router i podłączyć go na ethernet? Jeżeli to coś ci powie to jest to modem ADSL na kablówce.
  • Poziom 43  
    PewnyDzban napisał:
    Jeżeli to coś ci powie to jest to modem ADSL na kablówce.

Nie, to mi nic nie mówi - poproszę o nazwę, symbol i oznaczenie sprzętu operatora.