Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blokada połączenia z serwerem?

06 Paź 2019 21:15 93 2
 • Poziom 4  
  Witam,

  Zostałem tu skierowany przez uczestnika forum, który zasugerował że w tej sekcji mogę uzyskać pomoc w moim problemie. Mianowicie mam problem z łączeniem aplikacji z jej serwerem(ściślej jest to gra mmo) Próbowałem już wielu rozwiązań typu wyłączenie zapory, antywirusa jednak nic nie pomogło na stałe. Raz na jakiś czas dostęp się pojawia jednak jest to jednorazowe.

  Bardzo proszę o pomoc, jedną z opcji jaką zasugerowano mi w podlinkowanym poście jest iż jakiś program blokuje to połączenie czy jest jakiś sposób aby monitorować połączenie podczas uruchamiania aplikacji i taki program wyłapać???

  Macie może jakieś pomysły co jeśli nie jakiś program może być powodem problemu(wszystkie możliwe opcje ze strony hosta serwera wyeliminowałem z supportem aplikacji, także te ze strony dostępów czy też uprawnień, blokad mojego konta które próbuję połączyć)

  Nie wiem czy to istotne ale (mimo to gra działała) podczas instalacji pojawił się komunikat:
  ~~Program C:\Windows\SYSTEM32\advpack.dll nie jest przeznaczony do uruchomienia w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie używając oryginalnego nośnika instalacyjnego albo skontaktuj się z administartorem systemu lub z dostawcą opogramowania w celu uzyskania pomocy. Stan błędu: 0xc0000020~~

  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3619322.html
 • Poziom 6  
  Witam proponuję pobawić się poleceniem nestat -f -a z konsoli systemu jeżeli chodzi o monitorowanie oraz może dorzucić biblioteki advpack.dll
 • Poziom 4  
  Problem bazy danych udało się rozwiązać, natomiast jeżeli chodzi o polecenie netstat nie pokazało nic pomocnego, mogę jeszcze coś zrobić w tym temacie?