Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawianie vpn na windows 8

07 Paź 2019 09:27 135 5
  • Poziom 4  
    Witam,

Bardzo prosze o pomoc w utawieniu VPN na mojej sieci, wszystkie moje próby nie powiodły się, po przejściu kreatora nie widzę sieci w panelu wyboru połączenia natomiast w ustawieniach w zbiorze połączeń nie mogę ani ręcznie połączyć ustawioego vpna ani wejśc w jego ustawienia..
    Mógłby ktoś pomóc mi przejśc krok po kroku przez kreacje vpn??

Z góry dzięki
  • Poziom 4  
    Dziękuję za odpoweidź, mimo postępowania zgodnie z instrukcją nie udało się tak jak opisałem powyżej nadal nie mogę otworzyć właściwości utworzonego połączenia w celu zmiany typu vpn. Jedynym możliwym błędem z mojej strony może być(tak myślę) określenie adresu internetowego jednego z serwerów VPN, mógłbym prosić o jakiś przykład(czy należy tu posłużyć się adresem IP, adresem internetowym czy nazwą?? czy nie ma to znaczenia)
  • Poziom 6  
    może być to adres może być to nazwa domeny
    Pozdrawiam
  • Poziom 4  
    niestety przy różnym sposobie określenia nic się nie zmienia - nie działa
  • Poziom 4  
    Postępowałem zgodnie z instrukcją konfiguracji https://vpnonline.pl/windows8#l2tp i niestety w kroku 12 czyli wyborze protokołu stanąłem tzn ikonka połączenia w folderze Połączenia seiciowe jest dostępna ale niestety nie moge wejść we właściwości powodem jest brak urządzenia (tak jak w konfiguracji jest WAN Miniport tak ja nie mam nic) jak to moge naprawić??