Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Laptop gameingowy do 4000zł

07 Paź 2019 12:40 144 8
  • Poziom 3  
    Witam poszukuje sprawdzonego laptopa do gier za około 4000zl(rozważę jeszcze droższe oferty maxymalnie 5000zl) srednio znam się na laptopach zazwyczaj korzystałem z komputera stacjonarnego ale teraz potrzebuje mieć laptopa który zawsze będzie pod ręką a że czasami lubię stracić czas na granie w gry więc szukam czegoś co pociągnie jakieś konkretne tytuły ;) czekam na propozycje
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Nie podałeś ważnej informacji czy potrzebujesz systemu. W tej cenie i tak najwydajniejszy będzie konfiguracja z GTX1660ti
    Lenovo Legion Y540-15 i7-9750H/16GB/256 GTX1660Ti
    Ten sam model tylko w wersji 15 i 17 cali. Większy będzie posiadał lepszą kulturę pracy, praktycznie cena jest identyczna. Matryca FULL HD matowa IPS, procesor 8 generacji 4 rdzeniowy, ciekawy design stonowany i elegancki, wygodna podświetlana klawiatura, miejsce na dodatkowy dysk SATA.
  • Poziom 3  
    Myślę że bardziej opłacalnie będzie kupić system osobno( myślę o windows 10 pro 64bit) a jeśli chodzi o Acera z tą konfiguracja sprawdziłem inne dostępne laptopy i ten wydaje się być najlepszą opcją tylko czy bardziej opłaca się wybrać dysk SSD 256gb + HDD 1TB czy po prostu większy dysk SSD 960GB ? Pozostałe podzespoły myślę że GTX 1660ti i 16GB RAM spełnia moje wymagania :)
  • Poziom 3  
    Myślę że z dyskiem SSD 960gb będzie lepszy a napewno szybszy a jeśli zacznie brakować miejsca to pomyślę o nowym SSD na Sata :) a jeśli chodzi o system to jaki wybrać i mniej więcej w dobrej cenie, widziałem oferty za 259zl win10 pro że strony soft360.pl ale zauważyłem że są też dużo droższe oferty na innych stronach i bardzo tanie klucze np z alledrogo. Chciałbym kupić w miarę tanio ale w 100% legalnie co szukać i gdzie szukać żeby tak było ?
  • Poziom 3  
    No cóż trochę poczytałem niby najtaniej wyjdzie razem z laptopem ale wtedy jest to wersja OEM win10 home(tak mysle) a nie ukrywam że wolałbym boxa ale tutaj nasuwa się kolejne pytanie czy win10 home za jakieś 550zl czy win10 pro za 1000zl jaka jest różnica pomiędzy tymi wersjami i czy jest ona na tyle istotna żeby opłacało się dopłacać 450zl za wersję pro ?