Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Tester IPC Model AC4350 China wgranie softu

07 Paź 2019 12:43 183 17
  • Poziom 11  
    Witam Serdecznie
    Czy może mi ktoś pomoc w sprawie wgrania programów do tego testera gdyż zniknęły mi wszystkie programy z poszczególnych katalogów i tester teraz to jedna wielka cegła. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Z urządzeniem nie było jakiś płytek itp ? Morze da się przywrócić ustawienia fabryczne i programy wrócą.
  • Poziom 11  
    Witam
    System jest Android i po wciśnięciu Menu i lupki zaczyna startować android ale po wczytaniu są ikony z pustymi katalogami(brak programów do obsługi tego testera).Mam kartę SD od podobnego testera ale nie wiem jak to wgrać .
  • Poziom 38  
    Wejdź w to koło zębate czyli ustawienia i tam powinno być coś takiego jak informacje o tablecie podeślij te informacje. I poszukaj opcji przywracanie systemu zerowanie do ustawień fabrycznych. Pliki instalacyjne androida mają rozszerzenie .apk i jeśli tablet ma sklep play zainstalowany to te pliki powinno dać się zainstalować lub pobrać ze sklepu instalator plików .apk. Nie wiem na jakim chipsecie jest to ustrojstwo zbudowane trudno określić producenta.
  • Poziom 11  
    Tester IPC Model AC4350 China wgranie softu Wygląda to cos tak
    Tester IPC Model AC4350 China wgranie softu Tester IPC Model AC4350 China wgranie softu Tester IPC Model AC4350 China wgranie softu
  • Poziom 38  
    Jak wciśniesz klawisz menu albo przycisk wide to nie masz tam gdzieś takiej ikonki USTAWIENIA ?

Tester IPC Model AC4350 China wgranie softu
  • Poziom 11  
    Z górnej belki ściągam w dół menu i jest tam Sting ale klikając na to nic się nie dzieje
  • Poziom 38  
    I pewnie nie masz pudełka a w nim jakiejś instrukcji w pliku czy coś. Android zazwyczaj ma opcję recovery mode ale jak to okno wywołać na tym ustrojstwie to nie wiem w instrukcji zazwyczaj podają tego typu informacje. Jak masz to na gwarancji albo jakiś kontakt ze sklepem to napisz do nich z zapytaniem może coś doradzą.
  • Poziom 11  

Dodano po 3 [minuty]:

Pudełko jest oryginał, instrukcja tez ale o wgraniu nie mam tam żadnej zmiany. Po wciśnięciu menu i lupka zaczyna się ładować system android(podobnie jak w telefonie system recovery) pokazuje się robocik zielony kreci cos i wchodzi niby normalnie do menu ale w żadnym z katalogów nie ma programów
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    W tych papierach nie ma tam jakiejś nie wiem stronki producenta cokolwiek aby można było się odnieś do jakiejś strony chińskiej. Poza tym oznaczeniem AC4350 na obudowie są jakieś inne naklejki czy coś co by pomogło zdobyć jakąś instrukcje. Tam masz to Pomarańczowe Tools jak w to klikniesz to cię wpuszcza czy nic z tych kwadratów kolorowych nie działa ? Tak czy siak może jakiś kolega ma coś takiego i już ogarniał ten sprzęt i coś ci doradzi. Tanie to to nie jest więc mało informacji o tym.
  • Poziom 11  
    W żadnym katalogu nic nie ma wszystkie puste. Stronka jest ale nic na niej nie mogę znaleźć(http://www.canwintech.com/) jest tam zmianka ze oprogramowanie na karcie musi być w katalogu (update) ale wkładam kartę SD do tego ustrojstwa odpalam z wciśniętymi 2 przyciskami i nic nie chce dograć do tych katalogów.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Wychodzi na to że jest to WL-IPC-8600
    Cytat:
    How to add new APPS?
    AAbout adding APPs, the two ways as follow:1. Oneline add APPsa) Tester connect Internet(Setting-Wifi) b) Enter "Chorme" browser to search the your APPs(Android version), then start to install them.c) Finished the installation, please find the apps in the desktop"MY APPS"2. via SD carda) Download the APPs from Windows, copy the APPs to SD card "update" folder, if haven't this folder, please creat oneb) Insert SD card to tester, Click "Update application-local update"to find APPs, then install it.c) Finished the installation, please find the apps in the desktop"MY APPS"

Spoiler:
    Cytat:
    Jak dodać nowe APLIKACJE?:
    Informacje na temat dodawania aplikacji można uzyskać na dwa sposoby: 1. Oneline dodaje APPsa) Tester łączy Internet (ustawienie-Wi-Fi) b) Wejdź do przeglądarki „Chorme”, aby wyszukać swoje aplikacje (wersja na Androida), a następnie zacznij je instalować. C) Zakończył instalację, znajdź aplikacje na pulpicie „MY APLIKACJE ”2. przez kartę SD) Pobierz aplikacje z systemu Windows, skopiuj aplikacje do folderu „aktualizacja” karty SD, jeśli nie ma tego folderu, proszę utwórz oneb) Włóż kartę SD do testera, kliknij „Aktualizuj aktualizację lokalną aplikacji”, aby znaleźć aplikacje, następnie zainstaluj. c) Zakończył instalację, znajdź aplikacje na pulpicie „MOJE APLIKACJE”

RESZTA PORAD

A jak podpinasz to pod komputer to nie wyświetla się tam jako dodatkowy dysk i tam ten katalog UPDATE jest w pamięci wewnętrznej i tam to może trzeba przekopiować.

A i jak się da to podłącz go pod internet zapewne po wi-fi może aktualizacje się pościągają.
  • Poziom 11  
    pod WIFI nie działa a jak podepnę pod LANa to diody na testerze mrugają ale nic nie pobiera a wykrywanie programem IP Scaner nie daje żadnego rezultatu w formie takiej ze nie widzi żadnego adresu IP.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Masz tam z tego co widzę w instrukcji dwa tryby wyświetlania:
    Lite Mode czyli te kolorowe kafelki i jak naciśniesz gdzie bądź i przesuniesz obraz to ponoć ma się pojawić Tryb normalny.
    Od 24 strony instrukcji jakieś konkretne porady się pojawiają musisz to jakoś ogarnąć mi trudno tak bez sprzętu to załapać.

Aktualizacja z karty to pewnie na karcie musi być folder update i tam w nim te aplikacje i jak wsadzisz kartę to klikasz na Update na ekranie i lokalna aktualizacja czyli pewnie z karty. Tak przynajmniej mi się wydaje.
  • Poziom 11  
    Ok poczytam i dziękuje za zaangażowanie:)) jak do czegoś dojdę to dam znać
  • Poziom 11  
    Witaj Gradek83
    Pomęczyłem się i nic to nie dało, napisałem do sprzedawcy i może cos wymyślą.
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich
    Dostałem nowy firmware wgrałem i wszystko ruszyło. Dziękuje za pomoc temat zamykam
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich
    Dostałem nowy firmware wgrałem i wszystko ruszyło. Dziękuje za pomoc temat zamykam

Dodano po 5 [minuty]:

1. You will need to copy the two files to the folder named "update" of the SD card, if no this folder ,pls create a new folder and named must be "update".
    2. SD card insert tester, then restart tester.
    3. After fully booting, setting application will appear. Enter system settings and click restore factory settings.
    4. After recovering, remove the sd card and delete the update directory and file in the card.
    Takie rozwiązanie tego problemu ale po Angielsku do tego link do softu.

https://drive.google.com/drive/folders/1ZmHlgLGtuzIqqwa2c89-lop4YvqBTMEG?usp=sharing
    Pozdrawiam