Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Opel Astra H Cabrio - Astra H nie działa dach i poduszki świecą błąd B001C-04 i

walek8 07 Oct 2019 13:52 1206 2
    walek8
    Level 13  
    Witam, mam astrę h cabrio po wypadku, w której miałem problem z dachem i poduszkami powietrznymi,a mianowicie dach się nie otwierał i była wystrzelona poduszka w fotelu. Wymieniłem poduszkę, ale w sterowniku zostały błędy: B001C-04 - Przerwa w obwodzie zapłonnika lewego drążka zabezp. podczas koziołkowania pojazdu oraz B001D-04 - Przerwa w obwodzie zapłonnika prawego drążka podczas koziołkowania pojazdu. Dach mi się otwierał, ponieważ znalazłem przyczynę, że wytarł się ślimak w lewej lotce, więc go wymieniłem. Ale po kilku dniach dach przestał się otwierać do końca tylko do momentu, aż lotka się otwiera i wygląda to tak jakby była źle ustawiona bądź jakaś inna przyczyna chyba, że ma to związek z poduszkami. Natomiast z palącym się airbagiem mam nadal problem, bo nie wiem który toi zapłonnik i gdzie on się znajduje. Bardzo proszę o pomoc.
    walek8
    Level 13  
    Nikt nie miał podobnego problemu ?
    walek8
    Level 13  
    Auto poszło do elektryka. Z tego co mówił, zaadaptował wszystko i zaczęło działać.

Pozdrawiam