Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LTE - Sprzęt oraz dostawca.

08 Paź 2019 04:59 168 4
  • Poziom 5  
    Witam, proszę o pomoc. Orange odmówiło mi naprawy usterki przy Internecie stacjonarnym i muszę szukać alternatywy. Interesuje mnie najciekawsza oferta jeśli chodzi o ilość danych. Do tego chciałbym też od razu dobrać jakiś sensowny router i antenę zewnętrzną. Mój adres to Działkowa 2, 89-120 Potulice. Z tego co się orientuję to jest u nas w wiosce maszt. Z góry dzięki za pomoc!!
  • Specjalista Sieci, Internet
    Ale ty za bardzo nie masz wyboru, tylko Orange lub T-mobile bo oni na tym BTS-ie NetWorks maja wspólne LTE1800NW( 15MHz) i do tego każdy swoje LTE800 na 10MHz pasma. Play ma tam pozwolenie ale nie wiadomo czy działa, trzeba sprawdzić. Chyba że skorzystasz z BTS-a w Nakle, odległego o 5 km na kominie przy Przecznica 4 z agregacją 4 pasm LTE. Plusa/CP z wiadomych powodów chyba nie bierzesz pod uwagę? Oferta Orange/T-Mobile/Play jeśli chodzi o limity podobna. W Orange to maksymalnie 250GB, noce 0-9 poza limitem, Play?T-Mobile 300GB( ale w Play opcja dodatkowych 100GB za 20 zł/m-c).
  • Poziom 5  
    Na ten nadajnik w Nakle już testowałem kiedyś LTE od Plusa, nie chodziło to za dobrze w ciągu dnia. Wybiorę chyba Orange. Przynajmniej na te 2 tyg testu. Czy warto do tego kupować jakąś antenę i router. Czy sprzęt od Orange wystarczy?
  • Pomocny post
    Specjalista Sieci, Internet
    Ale to był test na LTE1800 z BTS-a Plusa w Potulicach.
  • Poziom 5  
    Czyli brać pod uwagę ten nadajnik w Nakle? Jest znaczna różnica w odległości. Rozumiem, że możliwości są tam większe.