Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FAAC 414 eo45 Zatrzymuję się w różnych pozycjach

08 Paź 2019 18:41 354 4
 • Poziom 10  
  Witam.
  Po zamontowaniu napędu do bramy i zaprogramowaniu ,po każdej próbie zamykania pilotem staję w różnych miejscach przy zamknięciu nie są To duże różnice Ale czasem przechodzi za daleko i fotokomórka wykrywa i brama się otwiera.
 • Poziom 23  
  Na początek ustal jakie siłowniki oraz centralę masz zainstalowane. Jeśli siłowniki Faac 418 to na pewno nie z centralą E045.
  Domyślam się, że masz siłowniki 414 oraz centralę E045. Jeśli tak to w instrukcji masz napisane, że siłowniki 414 wymagają ogranicznika bramy na zamknięciu skrzydeł i teoretycznie na otwarciu.
 • Poziom 10  
  Tak tak FAAC 414.Na chwilę obecną nie mam możliwości zainstalowania ogranicznika.Bez ogranicznika nie ma możliwości tęgo zainstalowania żebyb za każdym razem przy zamknięciu zatrzymywała się w jednym miejscu?
 • Poziom 23  
  pawlikos9977 napisał:
  Bez ogranicznika nie ma możliwości tęgo zainstalowania żebyb za każdym razem przy zamknięciu zatrzymywała się w jednym miejscu?

  Faac 414 nie ma takiej możliwości - musi mieć przynajmniej ogranicznik na zamknięciu. Programujesz jedynie zgrubnie czasy pracy siłowników, ale nie są to punkty zatrzymania siłowników.
 • Poziom 38  
  Jeżeli brama jest solidna to można dać ograniczniki przy zawiasach.