Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 C6 2.0TDI - Zapala się kontrolka ESP

08 Paź 2019 19:18 162 9
  • Poziom 3  
    Witam mam taki problem wysiadł mi jakiś czas temu alternator kontrolka się nie zapaliła od ładowania i rozładował akumulator do zera , zmieniłem alternator po zmianie wyjechałem się przejechać i zapaliła się trakcja po zgaszeniu i odpaleniu samochodu gaśnie aż nie zacznę jechać czasem nawet na postoju jak dłużej pochodzi samochód to się zapala czy miał ktoś podobny problem ?
  • Poziom 32  
    Komp i kod błędu. Pewnie któryś czujnik ma rezystancje poza zakresem dopuszczalnym albo jest problem z adaptacją.
  • Poziom 38  
    Sprawdź błędy i parametry (status) czujników i ewentualna adaptacja czujnika przyspieszeń, kąta skrętu i czujnika ciśnienia w układzie hamulcowym.
  • Poziom 17  
    Idz tropem Ladamaniac’a mogl sie np rozkalibrowac czujnik kata skretu przez calkowity brak pradu
  • Poziom 3  
    Jutro podepnę komputer i sprawdzę błęd i dam znać co wyszło
  • Poziom 19  
    problem z alternatorem, albo nie prawidłowo zreanimowany albo kupiłeś śmieć
  • Poziom 3  
    Alternator jest okej ataki jak trzeba i jest sprawny nie zdążyłem podpiąć kompa ale jak pamiętam to błąd był jakiś z jakiegoś zaciski ale podepne komputer i będę wiedział dokładnie
  • Poziom 32  
    No to problem jest w ECU tam szukaj błędu. Do ABS/ESP idzie info że sterownik silnika jest w trybie awaryjnym co może powodować problemy przy działaniu ESP.
  • Poziom 3  
    A jak pamiętam dobrze to w silniku był błąd sterownika ABS