Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Adaptery do słuchawek lotniczych

08 Paź 2019 20:18 75 7
  • Poziom 2  
    Cześć,

mam takie pytanie, ponieważ jestem noga z elektroniki itd. chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was jest w stanie pomóc mi bądź zrobić adapter do słuchawek lotniczych, które mógłbym podpiąć do komputera. Taka rzecz istnieje "pilot usa" niestety przesyłka kosztuje krocie.
    Wyjście ze słuchawek lotniczych to dwa kable mini Jack 3.5mm Adaptery do słuchawek lotniczych

Dzięki za pomoc
  • Poziom 28  
    Chcesz podłączyć słuchawki samolotowe do komputera / komórki / odtwarzacza? Słuchawki dla pilota, czy kabinowe? Słuchawki dla pilota mają dwie wtyczki i nie jest to 3,5mm, natomiast słuchawki kabinowe mają dwa wtyki Jack mono 3,5mm w ramach jednej wtyczki, coś takiego:

Adaptery do słuchawek lotniczych

Byłoby dobrze, gdybyś zrobił zdjęcie tego, co chcesz podłączyć i opisał precyzyjnie co chcesz uzyskać.
  • Poziom 2  
    Cześć

Słuchawki lotnicze które używają piloci wyjścia tak jak pisałem wyżej( pomyłka wyjścia są lotnicze pj055 pj063) chciałbym je podłączyć do komputera na jacka badz usb. Tak jak na zdjęciu wyżej ktoś wymyślił taki adapter który potrzebuje zasilanie 9V. Adaptery do słuchawek lotniczych
  • Poziom 28  
    Takie słuchawki nie nadają się do słuchania muzyki, inna charakterystyka. Przejściówka może być problemem (niestandardowe gniazda), a ucinać wtyczki to głupota - byłoby szkoda zniszczyć słuchawki lotnicze. Lepiej je sprzedać, a za uzyskane pieniądze kupić coś porządnego do muzyki, jakieś AKG albo nawet Sennheisery.
  • Poziom 2  
    Chodziło mi o stworzenie adaptera taki jak firma zrobiła z USA. Na tych słuchawkach mogę słuchać normalnie muzykę ponieważ mam wyjście ze słuchawek jack do którego podłącza mój telefon. Chciałem w nich grać na symulatorze. No nic zamówię adapter w takim razie. Dzięki za pomoc.
  • Poziom 28  
    Po co więc Ci przejściówka, skoro ze słuchawek wychodzi wtyczka Jack 3,5mm, którą możesz podłączyć do telefonu?
  • Poziom 2  
    Słuchać mogę ale chodzi o mikrofon.
  • Poziom 28  
    To niestety będziesz musiał zamówić, ze względu chociażby na osiągalność odpowiednich gniazdek.

BTW - byłoby dobrze, gdybyś przyszłościowo precyzyjniej opisywał problem i dołączał zdjęcia ;)