Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroën c3 2013 - Woda w okolicy nóg pasażera za fotelem kierowcy

08 Paź 2019 20:20 150 5
  • Poziom 2  
    Witam. ostatnio w okolicy nóg pasażera za kierowcą znajduje się woda ( w rogu i przy progu) samochód od środka zdemontowany i polewany wodą lecz nie widać od środka skąd ta woda się dostaje. Tył był prawdopodobnie bity . Pomysłów brak skąd ta woda może się brać . Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć i podpowiedzieć?😃

Moderowany przez CameR:

Dopisałem dane pojazdu
    Reg. 3.1.15. Tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Poziom 36  
    Daj szansę i zdradź chociaż z jakim samochodem masz problem, jak marka, model, rocznik. W którym dokładnie miejscy jest najwięcej wody, bliżej tyłu, przedniego fotela, z lewej, czy z prawej strony?
  • Poziom 2  
    freebsd napisał:
    Daj szansę i zdradź chociaż z jakim samochodem masz problem, jak marka, model, rocznik. W którym dokładnie miejscy jest najwięcej wody, bliżej tyłu, przedniego fotela, z lewej, czy z prawej strony?

Jest to citroën c3 2013 . Najwięcej wody znajduje się w rogu dywanika przy drzwiach pasażera za kierowcą
  • Poziom 38  
    Ja miałem podobnie. U mnie problemem były stare uszczelki przy szybach i uszkodzone (a właściwie ich brak) osłony przeciwodne klejone na drzwiach. Woda wpływala do wnętrza drzwi przez uszczelki szyb i wypływała na dole po wewnętrznej stronie drzwi pod tapicerką, no a dalej to już po progu wciekała do środka. Się nakombinowałem skąd to. Żeby było śmieszniej - nie po każdym deszczu tak było - istotne było, jak samochód był parkowany w czasie deszczu - wystarczył mały przechył i już nie wciekało.

Załatwiłem sprawę przy okazji wygłuszania drzwi.
  • Poziom 17  
    Poodchylaj dywanik i sprawdz z kad ta woda splywa, moze byc np z szyberdziury, z klimy, z szyb przedniej i tylnej zle wklejonej
  • Poziom 25  
    SKĄD.. Przepraszam adminów ale raz mnie to.

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.