Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Prośba o sprawdzenie uszkodzenia logiki

08 Paź 2019 23:38 162 5
  • Poziom 21  
    Witam mam w posiadaniu dziachnięty dysk , fizycznie jest zdrowy.
    Natomiast uszkodziła się najprawdopodobniej struktura partycji systemowej C: (Win Xp) , system plików NTFS.

Prośba o sprawdzenie uszkodzenia logiki Prośba o sprawdzenie uszkodzenia logiki

Partycja widoczna w DMDE , na Linuxie itp - można przeglądać pliki , kopiować.

Pod windą nie widoczna , nie ma dostępu botowanie do loga XP podczas ładowania sterów restart.

Czy może ktoś zerknąć na kopie 0-100 sektorów ?

Z góry dziękuje za edycję pliku hex.

Pozdrawiam
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    AoT_Hunter_PL napisał:
    Pod windą nie widoczna , nie ma dostępu botowanie do loga XP podczas ładowania sterów restart.

Możesz dokładniej opisać, załączyć screeny/zdjęcia z opisanych problemów (błąd podczas ładowania, błąd dostępu do danych).
  • Poziom 21  
    Nie widać bluscrena restart i tyle mini dump nic nie rejestruje.
    Po prostu windows nie widizi tego dysku i zapewne przy probie botowania jak już dojdzie do loga i ładowania sterowników następuje restart.

Pozdrawiam
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Podczas uruchamiania wciskaj F8 i spróbuj wejść do zaawansowanych opcji rozruchu. Z opcji wybierz Wyłącz automatyczne ponowne uruchamianie po błędzie systemu. Zamieść też SMART dysku skoro już piszesz w tym dziale. Z partycją może nie być problemów. Problem z jej otwarciem (odmowa dostępu) pojawia się na nowszych systemach od Windows 7 w górę przy próbie wejścia na partycję.
  • Poziom 21  
    Ja korzystam z Win XP, SMART jest ok , dysk zdrowy o czym już napisałem.

Poniżej zapisane blue screen - faktycznie o tym zapomniałem mój błąd.

Prośba o sprawdzenie uszkodzenia logiki
  • Poziom 21  
    Temat zamknięty, szybciej było zrobić odzysk danych z dysku C: , postawienie nowej windy.

Pozdrawiam