Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Naprawa sterownika silnika Suzuki Baleno 1.6

09 Oct 2019 00:57 597 3
  • Level 24  
    Witam panowie potrzebuje pomocy. Zacznę od początku w vitarze padł silnik więc kupiłem całe auto Suzuki baleno na dawce. Po przekładce silnika wziąłem się za elektrykę fabrycznie w baleno był immobilizer wszystko było podłączone centralka immo pętla ale po przekładce wiązki silnika zauważyłem że iskra jest bez oryginalnego kluczyka więc pomyślałem że ktoś musiał wyciąć immo i wywaliłem cała wiązkę od immo i tak Vitara na nowym silniku i bez immo jeżdzila koło 6 miesięcy .Wszystko działało a z silnikiem nic się nie działo. Po pół roku padła pompa paliwa i przy wymianie wlozylem przez pomyłkę inny przekaźnik i spaliłem w komputerze sterowanie pompą paliwa sterownik nie dawał napięcia na przekaźnik ale obeszlem to i pompa załaczana była ręcznie i samochód jezdzil tak 2 miesiące więc nie wiem czy to ma znaczenie aż pewnego razu Vitara zgubiła iskrę i musiał paść sterownik silnika czujnik halla cewki itp sprawdzone podmienione iskry brak. Sterownik był u jednego elektronika ale rozłożył ręce i stwierdził że aby w tym sterowniku obejść immo wlutowuje się emulator a w moim takowego nie ma więc musi być immo stwierdził też ze być może przez te kilka miesięcy sterownik się zawiesił i nie potrzebował kluczyka potem coś się zadziało i należało by podpiąć immo ale niestety wywaliłem wszystkie kostki od immo niby podłączyłem na krótko ze schematu z neta ale pewności nie mam. Może jest ktoś kto.potrafi sprawdzić naprawić ten sterownik razem z immo off bo z tymi numerami bardzo ciężko o drugi. Kontrolka check miga cały czas bez przerwy
    Nr ster to 33920-60GS0
  • Helpful post
    Level 34  
    słabo szukasz,jest na olx za 49zł,kupic,ogarnac immo i tyle
  • Level 24  
    No dzieki kolego nie wiem pzeszukiwalem ale kilka dni wczesniej ale ok teraz musze ogarnąć kogos kto by mi wyciał immo z nowego sterownika
  • Level 34  
    Jak będziesz miał sterownik to zapraszam do kontaktu