Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

myszka do komputera do 100 zł

09 Paź 2019 09:28 105 6
  • Poziom 7  
    Szukam myszki do komputera może być na kabel ale też bezprzewodowa.
    Wymagania
    - żeby za szybko nie zepsuła się
    - żeby dobrze w ręcę leżała ( moze jakaś tania gamingowa ? )

cena: do 100 zł
  • Poziom 25  
    Dużo zależy w co grasz bo jeśli cs go to z doświadczenia powiem że warto dorzucić trochę pieniędzy do lepszego sensora, te tanie myszki lubią gubić się przy szybkich ruchach. Dałem za przykład cs'a bo tu trzeba być bardzo szybkim ale w innych podobnych grach przydaje się precyzja oraz szybkość a z tym jest ciężko na tanich myszkach.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Sam od jakiegoś czasu używam myszki CA StrikeBack Margay CA1033. Bardzo sympatyczny gryzoń w CS:GO i COD WW2 :). Trochę wykracza poza Twój budżet, ale warto dołożyć moim zdaniem.
  • Poziom 7  
    Gram tylko w Path of Exile czasem.
    Potrzebuje myszki uniwersalnej, ale te gamingowe są jakieś takie wygodniejsze, dużo czasu siedze w internecie, więc potrzebuje jakieś która dobrze leży w dłoni.
    Mogę dać 100 zł ale na taką, która wytrzyma chociaż 2 lata. Miałem myszki tracer, jedna już zużyta, a ta co m am się wiesza i trzeba baterie wyjmować. Zastanawiam się czy logitech to są wytrzymałe myszki ? Ktoś może poleci jakąś dobrą do 100 zł
  • Poziom 23  
    patgaret napisał:
    potrzebuje jakieś która dobrze leży w dłoni

Udaj się więc do jakiegoś sklepu i przymierz do ręki. Każdy ma inne preferencje co do ułożenia dłoni i palców. A jak Ci jakaś przypasuje, wtedy szukaj, gdzie najtaniej można ją kupić.