Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak ciepłej wody z pieca centralnego

09 Paź 2019 14:13 108 6
  • Poziom 1  
    Witam. Mam problem dotyczący braku ciepłej wody z bojlera pieca centralnego. Bojler pokazuje temperaturę 60 stopni a woda z kranu leci zimna bardzo proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem co się dzieje w zeszłym roku wszystko było ok dodaje zdj bojlera może coś to pomoze Brak ciepłej wody z pieca centralnego
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Anilewe30 napisał:
    dodaje zdj bojlera może coś to pomoze
    Pomoże- zawór u góry zamknięty.
  • Poziom 1  
    Wystarczy go przekręcić w bok? I czy mogę to zrobić jak się pali w piecu? Bo jak to przystało na kobietę nie mam bladego pojecia😅 i z góry bardzo dziękuję za odp
  • Poziom 42  
    Anilewe30 napisał:
    Wystarczy go przekręcić w bok?
    Tak.
    Anilewe30 napisał:
    czy mogę to zrobić jak się pali w piecu?
    Oczywiście tylko jeśli masz inne źródło grzania ciepłej wody np. gazowe, albo elektryczne, to z kolei tam trzeba zamknąć zawór.
  • Poziom 1  
    Tak mam jeszcze bojler elektryczny ale go wył. Z kolei ten zawór z bojlera co jest tak zakręcony że nie da się go odkrecic😅 bardzo dziękuję za pomoc
  • Poziom 42  
    Nie da się korzystać z dwóch źródeł na raz. Pokaż zdjęcie zaworu pod bojlerem elektrycznym, może coś poradzimy wspólnie.
  • Poziom 1  
    Dziękuję za pomoc. W bojlerze elektrycznym zakrecilam już zawór natomiast w tym w piwnicy udało mi się odkręcić i w końcu leci ciepła woda hura hura Wielkie Dziękuję raz jeszcze:) :) :)