Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nissan primaster 2.5dci - nie odpala po wymianie podkładek pod wtryskami

09 Paź 2019 16:32 99 5
  • Poziom 2  
    Witam jestem nowy na forum i mam problem z primasterem silnik 2.5 diesel. mianowicie zmieniłem podkładki pod wtryskami i auto przestało odpalać wszystko podpięte (kostki przewody wysokiego ciśnienia) silnik kreci ma ochotę odpalić ale nie łapie. wiec podpoiłem komputer spr.ciśnienie na listwie i jest jakieś słabe 30-40 bar żadnych błędów w komputerze, pomyślałem zapowietrzony wiec koleina próba odpowietrzania niestety nic nie daje wiec Plak w rękę i próba .Na Plaku odpalił ale gaśnie jak nie dostaje Plaka i krzyczy błędem regulacji ciśnienia na listwie. proszę o pomoc w tej usterce wielkie dzięki
  • Poziom 39  
    Test przelewu oraz czyszczenie regulator ciśnienia paliwa w pompie.
  • Poziom 2  
    Sprawdziłem przelewy i z jednego daje przy kręcenie rozrusznika. Tego wtrysku nie mogłem wyjąć wiec pewnie jest uszkodzony ale nie sypie błędów w komputerze, nie ma żadnych błędów.Jest to dziwne dla mnie auto chodziło i zdechło przy wymianie podkładek
  • Poziom 39  
    Wymień wtrysk i po robocie. Jak nie chcesz inwestycji to kup używany.
  • Poziom 2  
    Zaślepiłem ten jeden wtryskiwacz i tak jak by chciał odpalić ale nie trybi na 3cylindry bynajmniej jest szans chyba że odpali po wymianie wtrysku ponieważ łapie ciśnienie 300bar.wielki dzięki za podpowiedź odpisze czy odpala jak zmienię wtryski
  • Poziom 39  
    Taka porada nie odpali jeśli dolot tj. od przepływomierza do kolektora jest nieszczelny lub niekompletny.