Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MyPhone Prime 2 zalany telefon

09 Paź 2019 18:03 108 8
  • Poziom 3  
    Witam, jestem posiadaczem telefonu MyPhone Prime 2 chyba + bez znaczenia raczej. Przydarzyła mi się ostatnio sytuacja w której zalałem lekko ten telefon przez dwa dni świrował nie chciał się włączyć resetował się włączał sam biosa w 3 dzień dał się uruchomić normalnie wszystko działa sprawnie oprócz ekranu lekko widoczne linie po całym ekranie takie białe na dodatek nie działa mi aparat i wszystko co jest z nim związane np. Flasz, po uruchomieniu telefonu po tym jak go zalałem znikła opcja włączenia flasha koło opcji gdzie mogę włączyć wifi nic nie usuwałem ani nie grzebałem w biosie proszę o pomoc czy da się to jakoś naprawić ?? szczególnie chodzi mi o aparat bo ekran mi nie przeszkadza lekko miga czasem i te kreski wywala ale są bardziej przeźroczyste dlatego się nie przejmuje ktoś coś doradzi ?? dotyk działa prężnie powiedział bym że jeszcze lepiej niż przed zalaniem miał ktoś problem taki ?
  • Moderator - GSM
    Zaraz po zalaniu powinieneś wykonać te czynności: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1273413.html
    Użytkując telefon w takim stanie korozja narobi jeszcze większych szkód.
  • Poziom 3  
    Jak mam wyjąć baterie gdy jest zamontowana na stałe w tym telefonie O.o?
  • Poziom 3  
    Kiedy już wysuszę tą suszarką bo sprzętu profesjonalnego nie mam myślisz że wróci mi normalny ekran i będę mógł uruchomić aparat ?? w ogóle skąd zjawisko zniknięcia opcji włączenia flasha przez telefon nie przez aparat jak to sie mogło stać dlaczego nie mam opcji włączenia go przecież gdyby miał nie działać to by nie działał a nie że znika mi całkiem możliwość włączenia go

Dodano po 2 [minuty]:

Albo inaczej mam gwarancję na ten telefon gdy go zalałem lub zrobiłem to przez przypadek no bo celowo tego nie zrobiłem to naprawią mi to za darmo czy jak to wygląda orientujesz się może ? gwarancja obejmuje ten telefon jeszcze tylko czy naprawią mi taką szkode
  • Poziom 3  
    Nie prościej oddać telefon na gwarancje ? nie znam się na tym nie wiem nawet jak rozpoznać uszkodzenia na tej płycie
  • Poziom 3  
    A gdyby stało się tak od deszczu załóżmy że jestem w plenerze i pada deszcz i muszę odebrać telefon albo odpisać i wtedy po takim dniu zaczęły się problemy i to jest moja wina tak ?

Dodano po 42 [sekundy]:

i wtedy też nie moge go oddać ?