Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a3 1.8 1997 problem ze wskaźnikiem paliwa

09 Paź 2019 19:25 78 6
  • Poziom 3  
    witam, moze tutaj ktos mi pomoze.
    odkad kupiłem swoje audi mam problem ze wskaźnikiem paliwa.
    problem wyglada tak; wskazówka jest zawieszona caly czas mniej/wiecej na 3/4 zbiornika i jak tankuje auto powiedzmy za 50zł to wskazówka zamiast przesunąć sie w prawo, przesuwa się w lewo o dosłownie 2 milimetry i jak jezdze to ona sie przesuwa w prawo, czyli jak, np zatankuje auto do pełna to przesunie mi sie kawalek w lewa strone i podczas zuzywania bedzie sie przesuwała w prawo. pływak został wymieniony dawno temu. nawet gdy wyciagne pywak i ustawie w pozycji "pełny bak" to wtedy wskaznik pokazuje pusty i odwrotnie. pływak ma 2 kable i myslalem ze zle podlaczylem, ale nie, probowalem i jednym i drugim sposobem i nic. mial ktos podobną sytuacje? lipa jest bo nie dziala mi to poprawnie co utrudnia uzytkowanie auta bo musze caly czas ze soba bańkę z paliwem wozic bo tego nie da sie oszacowac kiedy ten 1-2 milimetry Ci uciekną, co Wy na to? który magik cos wie? pozdro!
  • Poziom 10  
    Jakiego producenta zegar ? Podstawiałeś drugi licznik ?
  • Poziom 3  
    kurcze, nie ściągałem licznika, ani nic nie kombinowałem z licznikiem z tego względu, że powiedzieli mi, że liczniki maja blokady i jak wrzuce inny to mogę nawet auta nie odpalić na nim, więc licznik jest orginalny (wszystko działa prawidłowo prócz tego paliwa)
  • Poziom 10  
    Do sprawdzenia możesz podstawić nic sie nie stanie tylko nie bedzie odpalał bo immo będzie trzymało w a3 bardzo często się uszkadzają liczniki u cb nie inaczej
  • Poziom 3  
    czyli 'strzelasz' tak jak przypuszczałem uszkodzona jakaś ścieżka od paliwa? i pomysł jak to naprawic? skoro inne liczniki maja immo ?

Moderowany przez CameR:

Usunąłem wulgaryzmy
    Reg. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety.

• Poziom 10  
    Kupić drugi dopisać i po temacie albo wysłać do naprawy może padać procek lub silniczek ścieżka nie pękła bez sprzetu nic nie zrobisz w twoim przypadku najlepiej wysłać do naprawy co nie jest tanie
  • Poziom 3  
    kupic drugi? skoro one maja immob to mi nic drugi nie da

Moderowany przez CameR:

Czego Kolega oczekuje ?
    Podania adresu warsztatu, który naprawi licznik?
    Nie raczyłeś nawet zamieścić zdjęć swojego uszkodzonego licznika.
    Dostałeś porady, których nie akceptujesz.
    Koledzy pytali o producenta licznika, to nie odpowiedziałeś.
    Napisali, by podłożyć inny licznik to Ci nie pasuje.
    Napisali żeby dopisać inny licznik to też Ci nie pasuje.

Reg. 3.1.17. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.