Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 2005 ROK CIĘŻKO PALI

09 Paź 2019 19:42 96 7
  • Poziom 3  
    WITAM. MAM PROBLEM Z MOIM JEEPEM 3.0 ROK 2005 A MIANOWICIE CIĘŻKO PALI A JAK ZAPALI TO CHWILE CHODZI KOŚLAWO. ZA KAŻDYM RAZEM CZY ZIMNY CZY CIEPŁY. LEPIEJ JEST JAK PRZYCISNĘ LEKKO PEDAŁ GAZU. GDY LATEM BYŁY WYSOKIE TEMPERATURY TO PALIŁ OK. TAK POPROSTU BYŁO. WTRYSKI REGENEROWAŁEM BYŁY NADANE NOWE KODY NA WTRYSKI WGRANE ITD. I PO WYMIANIE NIE BYŁO RÓŻNICY. MOŻE KTOŚ MA DIAGNOZĘ NA TO. PRZEJECHANE 260 000KM. JESTEM NA FORUM NOWY. JEŚLI COŚ ŻLE NAPISAŁEM TO PRZEPRASZAM. WIĘCEJ INFORMACJI TO PROSZĘ PYTAĆ. PROSZĘ O POMOC. POZDRAWIAM
  • Poziom 10  
    Po objawach obstawiam spalone świece żarowe trzeba to spr na początek . Wyłącz capslocka
  • Poziom 3  
    Witam. świece były wymienione. jak były zakładane wtryski.
  • Poziom 10  
    Diagnostyka była robiona ? Jaka korekta wtryskiwaczy i ciśnienie paliwa ? po za tym tam jest ten ster beru i pewnie druty po upalane i nie zasila świec
  • Poziom 3  
    Po wymianie wtrysków byłem usunąć błędy i było ok na kompie. ale z odpalaniem bylo to samo.

Dodano po 1 [minuty]:

ale czy na ciepłym silniku mimo zepsutego sterownika też może nie zapalać?
  • Poziom 10  
    Trzeba po nocy sprawdzić parametry inaczej to nic się nie zrobi
  • Poziom 3  
    A pompa wysokiego ciśnienia gdy by była uszkodzona? jak zapali to puści dymek i czuć właśnie jakby paliwem. a puzniej nie pusci dymku nic czy mu gazuje ani czarny ani siwy.
  • Poziom 3  
    WITAM. DZIŚ KUPILEM NOWY STEROWNIK GRZANIA ŚWIEC. PROBLEM ROZWIĄZANY PALI NA DOTYK.