Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Alpine CDE-111R brak dźwięku, funkcja BT

09 Paź 2019 23:40 129 5
  • Poziom 2  
    Witam was potrzebuje pomocy i mam nadzieje ze pomozecie mi. A wiec chodzi o to ze nie mam dzwieku w radiu. Chcialam ustawic funkcje glosno mowiaca i tak pstrykalam tymi guzikami ze wypstrykalam brak dzwieku a tej funkcji i tak nie dalo rady ustawic. Radio normalnie sie odpala ,wyswietla sie kilkanascie komunikatow w j.angielskim gdzie przedtem zanim zaczelam sie bawic tego nie bylo. Juz kiedys mialam taka sytuacje ze dzwieku nie bylo jak probowalam ustawic ta funkcje sluchawki ,ale wtedy po odlaczeniu akumulatora na dobe jakos sie samo naprawilo i radio normalnie gralo. Tym razem nie pomoglo ani akumulator ani zdjecie panelu ani bezpiecznik. Regulator normalnie sie kreci i pokazuje skale glosnosci ale i tak nie gra. Czy da sie to odkrecic jakos? mozna zrobic jakis reset radia..? jesli tak to w jaki sposob..? wiem ze sciaga sie panel i mozna zresetowac igla ale gdzie ja mam ta igla dotknac by zresetowac te radio. By ta funkcja BT dzialala to co mam zrobic ? doby ta funkcja byla sprawna potrzebny jest jakis kabel kostka czy cos takiego? Z tele na androidzie sie po laczy? moze ktos juz mial taka sytuacje i wie jak to naprawic? dodam jeszcze ze sterowanie radiem mam rowniez w kierownicy .
  • Poziom 12  
    Być może wyłączyłaś wbudowany wzmacniacz(końcówkę mocy - robi się tak przy podłączeniu zewnętrznego wzmacniacza).
    USTAWIENIA :
    POWER IC
    POWER ON - głośniki zasilane przez wzmacniacz wbudowany
    POWER OFF - wzmacniacz wbudowany wyłączony,wymagany wzmacniacz zewnętrzny.
    Piszę to z pamięci ,być może nazwy menu trochę się różnią.
  • Poziom 2  
    Ale ja nic tam z kablami nie robiłam wiec nie wiem a taki komunikat jak power cos tam jie wyswietla mi sie
  • Poziom 2  
    Dobrze a gdzie ja to w ustawieniach mam znaleźć? Sorki ale jestem kompletnie ciemna który guzik mam nacisnąć?

Dodano po 12 [minuty]:

Znalazłam to power ic i zrobiłam tak jak napisałeś, ale dalej głosu nie ma

Dodano po 2 [minuty]:

Znalazłam to power ic i zrobiłam tak jak napisałeś, ale dalej głosu nie ma