Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lumia 535 problem z nawigacją

10 Paź 2019 05:39 78 5
  • Poziom 24  
    Mam problem z nawigacją w telefonie. Kiedyś miałem tak, że wpisywałem ulicę, miasto i mi szukało. Teraz wpisuje i wyskakuje komunikat że nie znalazło.
    Czasami w mieście wpisuje tylko samą ulicę i też nie chce jej znaleźć. Używam nawigacji MAPY z telefonu. Co mogę zrobić aby nawigacja działała jak dawniej.

Dodam że jak uda mi się znaleźć miejscowość i ulicę np. po kodzie pocztowym to nawigacja pracuje prawidłowo. Czasami nawet po kodzie nie szuka, a żeby znalazła jeszcze ulicę to już wyczyn.
  • Poziom 30  
    Może to problem skończonego wsparcia dla tych produktów.
  • Poziom 30  
    HERE maps na pewno działaja i aktualizują się mapy na lumiach - ostatnia aktualizacja zdaje się w sierpniu była do wersji 8.30.98.153
  • Poziom 36  
    Jesteś offline, czy online w tej nawigacji?
    Mapy masz w telefonie, czy musisz korzystać z internetu?
    Jeśli online, to internet działa prawidłowo?
    elektronikq napisał:
    Co mogę zrobić aby nawigacja działała jak dawniej.

Zresetuj/odinstaluj program nawigacyjny. Będzie "jak dawniej", chyba że zaktualizowałeś cały system.
    Jeśli można.
    Wprawdzie w samsungu j3 na androidzie, ale wchodziła mi aktualizacja psująca program.
    Preinstalowana w androidzie aplikacja jeszcze działała, po aktualizacji już nie, musiałem blokować aktualizację, bo nowsza wersja ubijała program.
    Dalej to nie wiem, bo się wyświetlacz "zpsuł"...
    Może i Tobie aktualizacja "uszkadza" program :?:
  • Poziom 30  
    W Lumii można było zrobić mapy w offline, zresztą były aplikacje Here Maps, Here Drive, konto Microsoft powinno być też skonfigurowane, data i czas w telefonie prawidłowe.