Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Fabryka Prądu
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw się

gulson 02 Lis 2019 06:40 1827 42
    Bartek82poznan
    Poziom 2  
    Cześć wszystkim. Doświadczenie - 16 lat pracy jako konserwator dźwigów pionowych (windy).
  • Fabryka Prądu
    rom-r
    Poziom 2  
    Hej, mam na imię Romek, zarejestrowałem się na elektrodzie, ponieważ zawsze sam próbuję najpierw rozwiązać temat, dopiero później korzystam z profesjonalnej pomocy - w większości przypadków się sprawdza. Będę czerpał, a w przypadku wiedzy w jakimś temacie, służył pomocą :)
  • Fabryka Prądu
    lwoman
    Poziom 2  
    Cześć wszystkim, miło Was czytać ponownie, poprzednie konto zostało zdezaktywowane. Jestem jeszcze posiadaczką Hondy Civic 2002.
    EQ6
    Poziom 2  
    Witam
    Jestem domowym majsterkowiczem i w trudnych chwilach potrzebuję pomocy fachowców, za co będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam wszystkich.
    yamaha 2020
    Poziom 1  
    Witam wszystkich użytkowników forum.
    Dabekmtm
    Poziom 1  
    Witam, witam :) Elektromaniaków :D
    Mam nadzieję, że sobie nawzajem pomożemy :D
    Pozdrawiam Dabekmtm
    Hejan
    Poziom 1  
    Witam

Od 30 lat prowadzę małą elektrownie wodną. Służę pomocą w zagadnieniu energetyki wodnej i nie tylko.

Pozdrawiam .... Hejan
    zephyr_57
    Poziom 2  
    Cześć! Dzięki za przyjęcie na forum :)
    Interesuję się wieloma rzeczami, lecz brak mi praktycznego doświadczenia, nie tylko w serwisie i naprawie elektroniki, ale także innych, domowych sprzętów (np. silniki 2T - a o takie rzeczy też tutaj padają pytania).
    Pozdrawiam wszystkich pomagających i liczę na pomoc w odpowiednich działach :)
    emzuro
    Poziom 6  
    Witam wszystkich forumowiczów

od 12 lat zajmuję się instalacją, serwisem i handlem zabezpieczeniami: systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, domofony i videodomofony, kontrola dostępu, systemy p.poż.

Korzystam z pomocy, ale lubię też komuś pomóc. Późno się zarejestrowałem, ale lepiej późno niż wcale :)
    DobryChrześcijanin
    Poziom 2  
    Witam wszystkich bardzo serdecznie
    Jutrosin
    Poziom 2  
    Piotr Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw się

Dodano po 1 [minuty]:

Witam dziękuję za zaakceptowanie do forum Piotr z Wielkopolski