Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Fabryka Prądu
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw się

gulson 10 Paź 2019 13:00 1572 37
    gulson
    Administrator Systemowy
  • Fabryka Prądu
    Japanowy
    Poziom 1  
    Witam, zdecydowałem się na założenie konta na elektroda, ponieważ od zawsze pomagacie mi w drobnych pracach mechanicznych i nie tylko. Uwielbiam robić wszystko sam począwszy od mechaniki podstawowej po domowe instalacje a forum w takiej sytuacji jest bezcenne. Także dziękuję, że mogłem dołączyć do tego forum i dzielić się doświadczeniem z innymi użytkownikami.
    miety
    Poziom 1  
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Jestem nowy ale z serwisu bardzo dużo korzystałem i wreszcie się zdecydowałem zarejestrować .
    Chciałbym podziękować za bardzo liczną liczbę porad całemu serwisowi. sam jestem technikiem elektrykiem ciągle w zawodzie mam 60 lat i trochę doświadczenia może się komuś odwdzięczę.
    ShovivSoftware
    Poziom 1  
    Hello my name is Peter Grew and i worked at Shoviv Software
  • Fabryka Prądu
    pojjasko
    Poziom 2  
    Witam
    Dziękuję za przyjęcie na forum.
    Pozdrawiam Paweł
    Arek Leon
    Poziom 3  
    Cześć, jestem mechanikiem. Ostatnie kilka lat pracowałem jako kierowca. Od niedawna wróciłem i znów próbuję swoich sił w Polsce. Zaczynam zabawę z komputerami, ale jak widzę nie jest to łatwe. Więc jestem tu i będę próbował wymieniać się spostrzeżeniami z innymi użytkownikami tego portalu.
    magu17
    Poziom 3  
    Witam Wszystkich i pozdrawiam serdecznie
    felek125
    Poziom 3  
    Witam wszystkich serdecznie
    jestem nowy na tym forum i jestem z Mazur Na imię mam Zbyszek
    lysyholandia
    Poziom 3  
    Witam wszystkich użytkowników. Życzę miłej współpracy
    :)
    Pochodzę z okolic Wielunia. Z wykształcenia jestem elektrykiem ale bez elektroniki jest trochę ciężko wiec postanowiłem do Was dołączyć. Mam Nadzieję ze trochę mi pomożecie :)
    mannet
    Poziom 5  
    Witam serdecznie.

Prowadzę blog "Ułożenia" na Salon24. Chciałbym na forum elektroda.pl poprosić Forumowiczów o pozyskanie niezaawansowanych wskazań dotyczących technologii i techniki w zakresie określanym jako:
    - płyny jonowe,
    - kondensator szpulowy,
    - układy z nadmiarowym ładunkiem elektrycznym,
    takie wskazania, które potencjalnie mogłyby zainteresować osoby posiadające praktyczny warsztat elektryczny oraz inwestorów lub wykluczyć ich zainteresowanie.
    Gdzie na forum elektroda.pl umieścić posty w powyższych zagadnieniach?

Pozdrawiam
    mannet
    Betulaa
    Poziom 1  
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników!
    Robiąc lub naprawiając różne 'cosie' wielokrotnie korzystałam z porad i rozwiązań tu zamieszczanych, bo fachowej wiedzy mi brak, ale tworzyć bardzo lubię :D Teraz też tworzę, więc tu jestem.
    Pozdrawiam, Beata
    Gardeja
    Poziom 1  
    Witam. Mirek z Gardei prosty człowiek który wie dużo i umie duzo ale i tak wciąz za mało dlatego jestem tutaj zeby sie od was wszystkich uczyć. POZDRAWIAM
    bitflip
    Poziom 3  
    Cześć,
    od dłuższego czasu przeglądam elektroda.pl w końcu czas na zarejestrowanie się,
    interesuję się elektroniką, elektroenergetyką, energią odnawialną, oraz technologią oświetleniową.
    Magnetofon
    Poziom 2  
    Witam serdecznie wszystkich. Mam na imię Wiesław Kolinski i pochodzę z Wielkopolski, a dokładniej z Ostrowa Wielkopolskiego. Mam 58 lat. Jestem kolekcjonerem, miłośnikiem sprzętu Diora, Unitra, Fonica. Uwielbiam dźwięk analogowy.
    Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw sięIMG_201908...165818.jpg Download (2.99 MB) Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw sięIMG_201910...204333.jpg Download (2.8 MB) Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw sięIMG_201907...111546.jpg Download (3.16 MB) Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw sięIMG_201910...135012.jpg Download (2.99 MB) Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw sięIMG_201909...214420.jpg Download (2.6 MB) Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw sięIMG_201910...114045.jpg Download (2.9 MB) Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw sięIMG_201910...174641.jpg Download (2.57 MB) Temat powitalny dla nowych użytkowników - przedstaw sięIMG_201910...220318.jpg Download (2.77 MB)
    Leos86
    Poziom 1  
    Witam,
    Zarejestrowałem się żeby zgłębiać wiedzę techniczną z waszą pomocą.
    Pozdrawiam
    Imhud
    Poziom 2  
    Cześć, jestem Alan, mam 16 lat. Moje doświadczenie w kwestii informatyki w porównaniu do weteranów jest dość niewielkie. Jak na razie to jestem bardzo początkującym programistą (kilka miesięcy kursu pythona), poza tym potrafię wymienić jakąś część w komputerze lub przenieść system.
    vikam
    Poziom 1  
    Witam.
    Nie powiem, że elektroniką interesuję się "od zawsze", ale jakiś czas temu (dzięki pewnemu kanałowi na literę K na pewnej "tubie" :-D ) zainteresowałem się naprawą sprzętu AGD, w których elektroniki przecież nie brakuje. Poza tym udzielam się w simracingu, a tam znajomość elektroniki też się przydaje - chociażby do tego, żeby naprawiać czy usprawniać swoją kierownicę :-).
    Pozdrawiam.
    jabbbbba
    Poziom 2  
    Witajcie!

Tutaj Andrzej. Wow, jestem na elektrodzie :D Zagnała mnie tutaj potrzeba wiedzy związana z moim poczciwym samochodem, który odmówił posłuszeństwa. Mam nadzieję, że zostanę na dłużej!

Coś o sobie: Andrzej urodził się w Gdyni i po 26 latach przeprowadził się do małego miasta na Kaszubach . Ukończył Gdańską polibudę na kierunku fizyka techniczna - konwersja energii. Aktualnie pracuje w firmie Boeing jako projektant procedur podejścia do lądowania. Na elektronice zna się mało, ale chętnie nauczy się więcej :)
    leszek19570219
    Poziom 1  
    Witam. Z elektroniką do tej pory nie miałem wiele do czynienie dokąd nie uderzył piorun w moją antenę na dachu. Szkody wyrządził dość spore: telewizor, komputer, odkurzacz centralny, maszyna stolarska i inne szkody. Został mi do ogarnięcia okap kuchenny AKPO wk-6.
    Spalił się sterownik Geco G312-02E. Zacząłem szukać gdzie by go kupić i natrafiłem na to forum. Może ktoś wie gdzie ?
    Pozdrawiam leszek19570219
    Espada92
    Poziom 1  
    Cześć, wraz z przyjściem jesieni i krótszych dni mam więcej czasu na swoje zainteresowania, do których chciałbym dołączyć elektronikę. Mam za sobą kilka drobnych kroków w tym temacie, a chciało by się więcej, mam nadzieję że dzięki wiedzy z forum będę mógł rozwijać swoje umiejętności. Pozdrawiam
    ArturAVS
    Moderator - Na Wesoło HydePark
    Aleikum as salam :-)
    PREDAT
    Poziom 22  
    W sumie nie jestem tu nowy, ale nigdy nie przedstawiałem się Wam i nie napisałem Cześć :-)
    Jak to mawiają : lepiej późno niż wcale.
    Jestem Sylwek, od czasów przedszkolnych interesowała mnie elektryczność (z łezką w oku wspominam pierwsze
    "wybite esy") Lubuję się w sprzęcie audio i takim, który ma już parę dekad "na karku".
    Andreas Wit
    Poziom 1  
    Witam jestem tu nowy

Dodano po 1 [minuty]:

Witam wszystkich serdecznie nazywam sie Andreas jestem tu nowy jestem posiadaczem skody Octavia 1999 rok Kombi

Dodano po 1 [minuty]:

Mam pytanko czy jest mozliwe zamontowanie do skody Octavia 99 rok Kombi automatyczne swiatla dzienne i czy jest z tym duzo roboty
    ArturAVS
    Moderator - Na Wesoło HydePark
    Witamy :-)
    Andreas Wit napisał:
    Mam pytanko czy jest mozliwe zamontowanie do skody Octavia 99 rok Kombi automatyczne swiatla dzienne i czy jest z tym duzo roboty

Dać to się da, tylko nie ten dział.