Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 50PFH6550/88 - Zbita matryca po za tym dobry TV tylko gdzie go naprawić

10 Paź 2019 14:58 90 2
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie,

Drodzy forumowicze mam problem z telewizorem marki Philips, chodzi o model 50PFH6550/88. Niestety w TV zbita jest matryca a po za tym działa w 100% i rzecz w tym że bardzo chciałbym go naprawić tylko kompletnie nie mogę nigdzie znaleźć matrycy do tego telewizora. Macie może jakieś pomysły czy ta matryca jest gdzieś może dostępna? W grę wchodzi także zlecenie naprawy. Wiadome że też kwestia rozbija się o kwoty ale jeśli będą one do przyjęcia to jestem jak najbardziej za.
    W każdym razie załączam zdjęcie jak to wygląda na ten moment tak dla zoobrazowania.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc i odpowiedzi.
    Pozdrawiam!
    R.

Philips 50PFH6550/88 - Zbita matryca po za tym dobry TV tylko gdzie go naprawić

• Poziom 43  
    Rozbierz, sprawdź model zamontowanej matrycy i szukaj.
  • Poziom 9  
    W takim razie już informuję co jest potrzebne. Rozebrałem telewizor i porobiłem zdjęcia symboli tylko że po nich no nie bardzo mogę coś znaleźć ;/. Znaczy się znajduję ale akurat nie matrycę.

Philips 50PFH6550/88 - Zbita matryca po za tym dobry TV tylko gdzie go naprawić Philips 50PFH6550/88 - Zbita matryca po za tym dobry TV tylko gdzie go naprawić Philips 50PFH6550/88 - Zbita matryca po za tym dobry TV tylko gdzie go naprawić Philips 50PFH6550/88 - Zbita matryca po za tym dobry TV tylko gdzie go naprawić Philips 50PFH6550/88 - Zbita matryca po za tym dobry TV tylko gdzie go naprawić Philips 50PFH6550/88 - Zbita matryca po za tym dobry TV tylko gdzie go naprawić