Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirus na stronie do sprawdzania malware? Logi FRST

15 Paź 2019 11:38 156 7
  • Poziom 3  
    Chodzi o stronę sucuri.net Przeglądając internet ktoś napisał, że jest na niej malware. Jak wchodziłem na nią, to długo się wczytywała albo pojawiały się błędy lub w ogóle nie ładowała się. Kaspersky nic nie wykrył, gdy wchodziłem na stronę. Proszę o sprawdzenie logów.
  • Poziom 42  
    luq1337 napisał:
    Przeglądając internet ktoś napisał, że jest na niej malware. Jak wchodziłem na nią, to długo się wczytywała albo pojawiały się błędy lub w ogóle nie ładowała się.
    A po co, tam wchodziłeś ;-)
    Co sią dzieje z komputerem / systemem ? Są jakieś problemy ?
  • Poziom 3  
    Wchodzę na nią od czasu do czasu, aby sprawdzić czy strony które odwiedzam są bezpieczne. Dopiero dzisiaj miałem problem z wejściem na stronę. I wtedy trochę przeszukałem internet i znalazłem opinię jakoś kilka godzin temu, że strona jest niebezpieczna. Jak na razie nic ciekawego się nie dzieje na komputerze.
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Wykonaj ten skrypt:
    Otwórz notatnik i wklej :

CloseProcesses:
    FF ExtraCheck: C:\Program Files\mozilla firefox\defaults\pref\kl_prefs_62fbb8f7_c917_4cf7_957a_aad2b8fa768c.js [2019-09-27] <==== UWAGA (Linkuje do pliku *.cfg)
    FF ExtraCheck: C:\Program Files\mozilla firefox\kl_config_62fbb8f7_c917_4cf7_957a_aad2b8fa768c.cfg [2019-09-27] <==== UWAGA

EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść w folderze gdzie masz FRST.exe.
    Uruchom FRST i kliknij w Fix/Napraw.
  • Poziom 3  
    Wykonałem. W załączniku dodaje Fixlog. Czy coś miałem? Muszę zmieniać hasła? Bo mam je zapisane w pamięci przeglądarki oraz Steam i Rockstar Games Launcher?
  • Poziom 3  
    Czyli wszystko jest OK?