Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Testo
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukasz podręcznego i wielofunkcyjnego miernika silników elektrycznych?

magic9 16 Paź 2019 09:03 2499 0
 • Szukasz podręcznego i wielofunkcyjnego miernika silników elektrycznych?
  Szukasz podręcznego, zintegrowanego, wielofunkcyjnego miernika silników elektrycznych? Przedstawiamy nowy miernik Megger Baker MTR105. Najbardziej wszechstronny, wielofunkcyjny, podręczny miernik silników elektrycznych i generatorów. Megger połączył wszystkie najbardziej pożądane funkcje testerów silników elektrycznych w unikalnym i innowacyjnym, podręcznym mierniku maszyn wirujących MTR105. Ten niewielki, ważący mniej niż 1 kg miernik zapewnia możliwość przeprowadzenia kompleksowych badań izolacji oraz pomiarów małych rezystancji metodą 4-przewodową. Oferuje również funkcję pomiaru indukcyjności, pojemności i temperatury, a także badanie kolejności wirowania faz oraz testowania diod.

  Jakie jest zastosowanie miernika maszyn wirujących Megger?
  Zaprojektowany w szczególności do szybkiego i łatwego użytkowania, MTR105 wyposażono w czytelny wyświetlacz, zaś wybór trybu pomiarowego dokonywany jest poprzez pojedyncze pokrętło wyboru. Pamięć wewnętrzna umożliwia zapisanie do 100 wyników pomiarów każdego silnika, które można potem przywołać na wyświetlaczu bądź przesłać na nośnik USB.

  Jakie są dodatkowe funkcjonalności miernika silników elektrycznych Megger MTR015?
  W celu dodatkowego zwiększenia skuteczności i wiarygodności badań izolacji, urządzenie wyposażono w zacisk ochronny, który pomaga eliminować wpływ powierzchniowych prądów upływu. MTR105 oferuje pomiary małych rezystancji w zakresie od 0.01 Ω do 1 MΩ. Ten miernik silników elektrycznych zapewnia również pomiar rezystancji metodą 4-przewodową do 10 Ω oraz funkcję pomiaru dwukierunkowego, która automatycznie zmienia polaryzację prądu bez konieczności przełączania przewodów. Użytkownik może wybrać prąd pomiarowy wartości 20 mA bądź 200 mA. Dostępny jest także brzęczyk ciągłości z regulowanym progiem zadziałania.

  Wytrzymała obudowa i wykonanie miernik Megger gwarantuje bezpieczeństwo użycia

  Dzięki wytrzymałej konstrukcji zapewniającej długą żywotność urządzenia, mierników silników elektrycznych MTR105 ma odporną na warunki zewnętrzne, niemal niezniszczalną obudowę, wykonaną w klasie szczelności IP54, włączając w to wnękę na baterie i bezpieczniki. Gumowa osłona na obudowie tłumi drgania i gwarantuje pewny chwyt, zwiększając bezpieczeństwo pracy.
  Szukasz podręcznego i wielofunkcyjnego miernika silników elektrycznych?


  Standardowo MTR105 jest dostarczany z kompletnym zestawem przewodów oraz szeregiem zacisków i sond pomiarowych do badań izolacji, jak również z zestawem przewodów i zacisków Kelwina do pomiarów małych rezystancji metodą 4-przewodową.
  Szukasz podręcznego i wielofunkcyjnego miernika silników elektrycznych?


  Dowiedz się więcej o MTR105

  Cena katalogowa to 8925 zł netto. Zapraszamy do kontaktu w przypadku chęci uzyskania rabatu:
  tel. +48 22 2 809 808
  info.pl(malpa)megger.com

  Źródło: https://pl.megger.com/firma/artykuly/miernik-maszyn-wirujacych-mtr105

  [Artykuł sponsorowany]
  O autorze
  magic9
  Redaktor
  Offline 
  Specjalizuje się w: redaktor treści elektroda
  magic9 napisał 404 postów o ocenie 183, pomógł 7 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
 • Testo