Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urwana śrubka przy syfonie w brodziku

16 Paź 2019 20:41 141 2
  • Poziom 1  
    Cześć mam dosyć pilną sprawę, chciałem odkrecic syfon brodzika no i pech chcial ze ukrecilem glowke srubki. Da radę jakimś "domowym" sposobem to ogarnąć ? Wynajmuje mieszkanie i mam tylko podstawowe narzędzia. Kawałek śrubki troszke wystaje jak widac na zdjeciu. Licze na szybka odpowiedz bo na tą chwilę jestem bez prysznica. Z góry dzięki ! na drugim foto jest jak ta srubka wyglada bo druga udalo mi sie wykrecic

Urwana śrubka przy syfonie w brodzikuUrwana śrubka przy syfonie w brodziku
  • Poziom 14  
    Dwa sposoby...jeden próbować kombinerkami a drugi to, mini szlifierka z tarczą do cięcia metalu. Naciąć śrubę i wykręcić, najlepiej wcześniej spryskać czymś podobnym do WD.
    Ale obstawiam, że nie posiadasz szlifierki, więc zostają kombinerki. Bez tego nie dasz rady...
  • Poziom 24  
    Hmmm..kombinerki nie zapewnią mocnego ścisku.Żabka.Ale to połowa problemu.Prawdopodobnie śruba się urwie i tak. Jeżeli to mosiądz to miękka.Jak stalowa to pewnie skorodowana.Klasyczne zjawisko: zaczyna się od małej śrubki a kończy na wyjęciu brodzika i wymianie syfonu.O ile taki gdzieś w marketach jeszcze dostaniesz.