Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienia fabryczne KM-C2525E

17 Paź 2019 11:33 291 9
  • Poziom 3  
    witam
    dostałem do użytku urządzenie jak w temacie.
    Potrzebuje hasła admina do urządzenia jakiegoś kodu id który odblokował by panel kopiarki oraz podanie nazwy użytkownika i hasła. abym mógł łączyć się z urządzeniem przez okno przeglądarki, ewentualnie jakiegoś kodu który przywróci ustawienia fabryczne tego urządzenia. Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Jeśli urządzenie prosi o id to jest pewnie włączone rozliczanie zadań. Trzeba wejść w menu i to wyłączyć (jak spyta o login i hasło to powinno być 2500/2500). Następnie po wejściu do trybu serwisowego symulacje: 002, 020 i 021.
  • Poziom 3  
    witam
    dziękuje za pomoc udało mi się pozbyć tego id :), natomiast sprawa łączności przez okno przeglądarki pozostaje dalej nie rozwiązana. Załączam plik z obrazkiem żeby było jaśniej :), potrzebuję nazwy admina i hasło, albo informacji czy można je zmienić wchodząc do urządzenia bezpośrednio a nie przez sieć.
  • Poziom 17  
    Ktoś niestety założył swoje hasło. Jak U020 i 021 nie skasowało to będzie problem. Zastanawiam się tylko po co się logować na drukarkę? Skaner jest na innej karcie sieciowej w tym modelu.
  • Poziom 3  
    chciałem mieć dostęp do opcji obok startu: basic, printer, advanced. To po nakliknięciu na jedną z tych zakładek prosi o podanie loginu i hasła
  • Poziom 17  
    co konkretnie chcesz ustawić?
  • Poziom 3  
    w zasadzie to chciałbym mieć pełna kontrole nad tym urządzeniem skoro mam go użytkować
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Tryb serwisowy i U21 ;)
  • Poziom 3  
    a jak wejść w tryb serwisowy??
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Jest prostszy sposób.

Skasowanie pamięci 20 21 rozjedzie ci maszynę i wyląduje na złomie.

Zaloguj się przez panel kopiarki 2500 2500. W ustawieniach logowania utwórz nowego użytkownika lub podejrzyj co tam jest wpisane. Potem WŁĄCZ logowanie do maszyny. Tym co utworzyłeś zaloguj się poprzez www. Proste? Po zmianę parametrów czy co tam chcesz poprostu wyłącz logowanie do maszyny.

Jest to dużo bezpieczniejsze niż kasowanie pamięci, zwłaszcza, że rzadko która 2525e pracuje na ustawieniach z fabryki.

Pozdrawiam
    k.