Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[05-07.11.2019] Roadshow Altium Designer 20 - bezpłatne konferencje w 3 miastach

magic9 18 Paź 2019 10:58 708 3
 • [05-07.11.2019] Roadshow Altium Designer 20 - bezpłatne konferencje w 3 miastach
  Computer Controls zaprasza na bezpłatne konferencje pod nazwą Roadshow Altium Designer 20, poświęcone najnowszej wersji flagowego produktu Altium oraz dodatków z nim związanych. Prezentacje odbędą się w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu w dniach 05-07.11.2019.

  Konferencje skierowane są do inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.
  Prezentacje prowadzone będą w języku polskim.
  Zgłoszenia przyjmowane są do 25 października br. na stronie wydarzenia.

  Wprowadzona od wersji Altium Designer 18 obsługa 64-bitów i wielowątkowość gwarantują większą wydajność, które dały solidne podstawy do kolejnych ulepszeń programu. W ciągu ostatnich dwóch lat pojawiły się całkowicie nowe funkcje, jak np. wsparcie dla projektowania systemów wielopłytkowych, ulepszony router interaktywny, czy nowy menedżer stosu warstw i kalkulator impedancji falowej wprowadzone w Altium Designer 19. Nowy Altium Designer 20 wnosi kolejne usprawnienia, które powinien zobaczyć każdy, kto profesjonalnie zajmuje się projektowaniem PCB. Pokażemy również serwer Altium Concord Pro, otwierający nowe możliwości zarządzania biblioteką elementów i danymi projektowymi.

  Link do strony wydarzenia: https://www.ccontrols.net/pl/kontakt/wydarzen...mputer-controls-roadshow-altium-designer.html

  News sponsorowany

  Fajne! Ranking DIY
  Byłeś na tym wydarzeniu? Jak się podobało? Odpowiedz w tym temacie, publikując relacje, zdjęcia, materiały. Napisz do nas, a otrzymasz punkty za relację.
  O autorze
  magic9
  Redaktor
  Offline 
  Specjalizuje się w: redaktor treści elektroda
  magic9 napisał 404 postów o ocenie 183, pomógł 7 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
 • PCBway
 • #2
  Armadon
  Poziom 12  
  Eh, altium...
  Używam obecnie CircuitStudio ponad dwa lata, też od Altiuma.
  To oprogramowanie jest tak dobre, stabilne i dopracowane że poważnie zastanawiam się nad przesiadką na KiCad'a.
  Co prawda podejrzewam że Altium Designer - głównie ze względu na tajną (czyli pewnie grubo przesadzoną) cenę - będzie nieco lepszy, ale zostaje pewna wątpliwość czy to "nieco" będzie warte wydania tych pieniędzy.
  Szczególnie że szczerze gardzę producentami oprogramowania którzy wstydzą się swojego cennika.
 • PCBway
 • #3
  electro
  Poziom 17  
  @Armadon "Szczególnie że szczerze gardzę producentami oprogramowania którzy wstydzą się swojego cennika."
  tak to już jest cennik jest dopasowany do kupującego dla jednego 1000zł to tyle samo co dla innego 100zł. Jak wydadzą to zadowolenie na podobnym poziomie... ;)
 • #4
  Armadon
  Poziom 12  
  @electro czyli coś w stylu "zedrzemy z Ciebie ile się tylko da". No niespecjalnie taka polityka cenowa do mnie przemawia bardzo delikatnie rzecz ujmując.
  Ja tam rozumiem że soft na wypasie swoje kosztować musi. Jest to narzędzie pracy i z założenia bez problemu na siebie zarobi.
  Problem jest wtedy gdy firma proponuje produkt budżetowy który nie tyle jest okrojony (bo to oczywiste), co ma po prostu idiotyczne błędy i niedoróbki które przez lata nie są naprawiane.
  KiCad - jako oprogramowanie darmowe - ustawił poprzeczkę już na tyle wysoko że każdy komercyjny soft mający problemy z poprawnym działaniem można z czystym sumieniem skreślić.
  CircuitStudio takie problemy ma. Altium ten soft stworzył.
  Czy w tym momencie kupił bym CircuitStudio? Absolutnie nie. Szkoda nerwów. Czy kupił bym AltiumDesigner? Za 20-30tyś na pewno nie. Nie projektuję na tyle skomplikowanych obwodów żeby tyle wywalić na soft. Gdybym mógł kupić AltiumDesigner bez połowy opcji których i tak nigdy nie użyję za - powiedzmy - 5k PLN to rozważył bym tą opcję. Ale pod jednym warunkiem: jak się program zwiesi marnując parę godzin mojej pracy to oddają kasę co do złotówki.