Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[XPERIA M5]SZMERY W POŁĄCZENIU nie można dzwonić przez LTE

19 Oct 2019 07:57 138 2
  • Level 5  
    Witam od jakiegoś czasu użytkuje Xperia M5 i na ogół jestem z niej zadowolony, poza jednym że na LTE są szmery w połączeniu i dlatego jak jestem na mieście i chce obejrzeć se coś, poprzeglądac internet to muszę przełączac z 2G na LTE bo na 2G jak wszyscy wiedzą jest bardzo słaby internet. Reset nie pomaga a romu i innych tam takich systemów itp. nie chce zmieniać. APN ustawiłem działa internet na 2G na 3G i na 4G LTE. No ale dzwonienie na starym GSM. Telefon jest nowy kupiłem go bo był za dobrą cenę a wcześniej miałem starego Samsunga Galaxy J5 i działało dzwonienie na tej samej karcie sim go miałem, no ale taka mała pamięć była że szkoda gadać tam to miałem 2 aplikacje swoje i Już pisało na pasku za mało pamięci. Nie miałem M5 pod wodą moja sieć to T-MOBILE i zasięg na mojej ulicy jest dobry.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 38  
    LTE nie jest pasmem przez, które prowadzi się rozmowy telefoniczne. Chyba że korzystasz z opcji VoLTE.
    Sprawdź czy problem występuje z każdym kto do Ciebie i od kogo odbierasz i z jakich sieci.