Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yanosik XS niby następca CB.

19 Paź 2019 20:25 312 11
  • Poziom 18  
    Spotkałem następcę CB radia zawartego w konstrukcji Yanosik XS.
    https://www.sklep.yanosik.pl/yanosik-xs?utm_s...acebook&utm_medium=ad&utm_campaign=ruch-10.10
    Czy to jest coś ciekawego według Was? Czy używacie tego urządzenia? Jeżeli tak to opiszcie swoje spostrzeżenia?
    Ja używałem podobnej aplikacji, która miała zastąpić CB radio i jak dla mnie porażka.
  • Poziom 41  
    Ja używam całkiem darmowej aplikacji Yanosik ze sklepu Google Play.Sprawdza się bardzo dobrze a ma funkcję działanie w tle więc jako mapy wybieram Google maps i yanosika w tle.
  • Poziom 20  
    Yanosik jest rewelacyjny. Moduł XS jak rozumiem po prostu jest jakby fizyczną klawiaturą do aplikacji w telefonie.
    Aplikacja ostrzega przed kontrolami, wypadkami, niebezpieczeństwami. Nie podpowie Ci, jak inni kierowcy, dróżki oraz przejezdności. Ale masz tam nawigacje. Nie usłyszysz za to bluzgów i buractwa.
  • Poziom 18  
    Używałem wczoraj Yanosika w telefonie i co ciekawe wyznaczył mi trasę owiele dłuższą, ale niby za to szybszą. Po przełączeniu na Google Map została mi wyznaczona trasa taka jaka mi odpowiadała.
    Parę dni wcześniej miałem Google Mapy Offline i nawigacja to już była kompletną porażką bo wyznacza naprawdę jakieś dziwną drogę, która w moim wypadku była prawie dłuższą o 100 km na odcinku 270 km. Za to fajnie pokazuje pasy ruchu w mieście.
    Najfaniejszą opcją było by połączenie Yanosika z Google maps.
    Pytanie do użytkowników Yanosika.
    Czy podczas użytkowania tej aplikacji dostajecie ostrzeżenia np. o patrolach policji, lub kontrolach prędkości?
    Czy wydaje wam się, że tę aplikację używa dużo kierowców.?
  • Poziom 20  
    Tak, apke uzywa duzo kierowców. Dostaje powiadomienia, są one bardzo trafne. Ostrzeżenia są nawet o nieoznakowanych.
    Mapy nie są rewelacyjne, ale jak ktoś powyżej pisał to włączasz yanosika w trybie zgłaszania i dodatkowo Google maps. Yanosik działa w tle i wyswietla wiadomości ponad mapami.
  • Poziom 41  
    Bardzo dużo powiadomień. Czasem myli, bo na dwupasmowej patrol stoi na drugim pasie. Na lokalnej trasie 507, jak dałem komunikat to 24 osoby podziłękowały bardzo szybko.
  • Poziom 29  
    Jest licznik obecnie zalogowanych użytkowników i liczba jest raczej duża :)
    Ja osobiście sporo korzystam, nawet mam OC na 2 samochody u nich wykupione, składka obliczana na podstawie stylu jazdy z Yanosika.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Jeżeli jeździsz z Yanosikiem to po 30 dniach o ile dobrze pamiętam, może Ci się pojawić oferta. Ja dla porównania na swój samochód płaciłem u poprzedniego ubezpieczyciela płaciłem ok 610zł. W Yanosiku na tamten rok zaproponowali mi 460zł z NNW a na następny okres (za jakieś 16 dni kończy mi się obecna polisa) 390zł z NNW. Na drugi samochód z racji mniejszej pojemności w tamtym roku już miałem ok 390zł z NNW.
    Współpracują z Ergo Hestią w kwestii ubezpieczeń.
  • Poziom 20  
    W dodatku można płacić miesięcznie bez wzrostu składki.
  • Poziom 29  
    misiekpb napisał:
    W dodatku można płacić miesięcznie bez wzrostu składki.

Faktycznie, jest taka opcja. Chociaż osobiście jej nie sprawdzałem. Składka roczna jest na tyle korzystna że akurat nie było potrzeby jej rozbijać.
  • Poziom 41  
    Dziś trafił się cham na yanosika.Co 1 do 5km zgłaszał patrol na lokalnej drodze.Chyba przeszedł z CB i taką kulturę próbuje zapodać.