Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zacinająca się klawiatura gamingowa Rhod 600

21 Paź 2019 09:49 159 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    Chcę przedstawić mój problem z klawiaturą gamingową. Otóż od jakiegoś czasu kiedy gram w JAKĄKOLWIEK grę
    (np. CSGO) pojawia się kłopot z moją ukochaną klawiaturką. Kiedy naciskam W (do przodu) to postać rusza i kiedy trzymam klawisz ona (postać) się jakby zacina (idzie, stoi, idzie, stoi itd.). Tak jest w każdej grze. Klawiatura
    RHOD 600 . Przekładałem wtyczkę pomiędzy portami USB (3.0 oczywiście), ale bez skutków. Klawiaturka oczywiście normalnie pisze, bez żadnych problemów, ale to jest bardzo uciążliwe w grach. Dodam jeszcze, że ten błąd znika kiedy wcisnę 2 przyciski na raz (np. W i potem skręcam A i jest ok. do czasu kiedy puszczę oba przyciski).

Przepraszam, jeśli to zły dział. Jestem nowy.Proszę poinformować jak mam zmienić i na jaki.
    Pozdrawiam Krzysiek.

PS. Nie próbowałem z inną klawiaturą.
  • Poziom 26  
    Ściągnij sobie program do testowania klawiatury lub nawet znajdź w internecie jako strona przetestuj, pisząc nie da się zauważyć nic więcej niż brak działania jakiegoś przycisku dlatego trzeba użyć takiego programu.
  • Poziom 2  
    Nic nie pomogło Kolego "2konrafal1993", normalnie pokazuje, ale tylko w grach to tak się psuje co mam robić??
  • Poziom 43  
    Więc zacznij od testów na zwykłej klawiaturze.
    Jak będzie dobrze to twoja do naprawy/wymiany.
  • Poziom 2  
    A nie kliknąłem jakiegoś skrótu? Klawiatura Rhod 600

Dodano po 7 [minuty]:

Testowałem na innej klawiaturze, inna działa bez zarzutów co mam robić? To nowa klawiatura Rhod 600 kupiłem ją miesiąc temu, serio jest zepsuta? Co mam robić? Może jakiś skrót wcisnąłem?
  • Poziom 43  
    Kupiłeś nową i ma działać, bez kombinacji.
    Gwarancja.