Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OKI C321dn - Drukarka OKI C321 nie działa.

22 Paź 2019 10:14 216 7
  • Poziom 6  
    Witam.
    Drukarka OKI 321 nie działa. Była sporadycznie używana, wszystko działało. Aż wczoraj jednak nie udało się jej uruchomić. Nie reaguje na nic. Drukarka większość czasu była podłączona do zasilania ale wyłączona. Używana sporadycznie, stacjonarnie bez połączenia sieciowego. Jest opcja, że nie była wyłączona po drukowaniu i był skok napięcia i wysiadły bezpieczniki? Gdzie mam ich szukać? Czy może jakieś inne pomysły?
    Proszę o rade.
  • Poziom 28  
    Czy wyświetlacz świeci? Naprawdę bardzo mało informacji!!!!
  • Poziom 6  
    tato56 napisał:
    Czy wyświetlacz świeci? Naprawdę bardzo mało informacji!!!!

Wyświetlacz nie świeci. Nawet nie idzie włączyć.Po wciśnięciu włącznika niema żadnej reakcji.
  • Poziom 28  
    Wymontuj zasilacz i sprawdź bezpieczniki
  • Poziom 6  
    Wymontowałem . Zasilanie na wejściu 1 jest ok. Bezpieczniki 2;3 też ok. OKI C321dn - Drukarka OKI C321 nie działa.

Nie wiem czy to są istotne informacje,po odłączenia od płyty wtyczki 4 i 5 na płycie głównej w miejscu 6 zaczyna mrugać dioda. Po czymś takim w momencie włączania również dioda w przycisku włącznika na ułamek sekundy zapala się. OKI C321dn - Drukarka OKI C321 nie działa. OKI C321dn - Drukarka OKI C321 nie działa.
  • Spec od drukarek
    Oddaj komuś kto ma wiedzę, zrobisz sobie krzywdę...
    Tam jest 230V na wejściu... :|
  • Poziom 6  
    dr.master napisał:
    Oddaj komuś kto ma wiedzę, zrobisz sobie krzywdę...
    Tam jest 230V na wejściu... :|

Dziękuje za rade.Tam faktycznie jest 236V na wejściu :-? . Ale najpierw spróbuje za pomocą dobrej rady na forum.
  • Spec od drukarek
    Zrób porządne zdjęcia zasilacza z obu stron.
    Jest jakieś napięcie na wyjściu ?