Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Touran 1.9tdi 77KW - Zawór chłodzenia recyrkulacji spalin

23 Paź 2019 05:53 168 4
  • Poziom 29  
    Wywala mi błędem ciągłym z zaworem P2425 - Zawór chłodzenia w ukł. recyrkulacji spalin:: przerwa

Po oględzinach okazało się że w wtyczce na kablu n czerwono/czarnym nie ma plusa po uruchomieniu jak i po zapłonie.. Czy biorąc kolorystykę kabla taki sam jest w EGR/Klapa dławiącą nie powinno być to samo?.

Ogólnie chciałem się zapytać może ktoś wie gdzie ten kabelek ma drugi koniec kabla?
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 19  
    Ktory rok tego auta? Kod silnika? Przy touranie 1T silnik BKC czarny z czerwonym łączy: zawor obejscia chłodnicy recyrkulacji spalin i zawor elektromagnetyczny ukladu recyrkulacji z bezpiecznikiem X28-F23 10A. A zdrugiej strony zielonoczarny z A15 i brazowo żółty z K13 wejsciami do kompa.

Dodano po 15 [minuty]:

W BLS jest to samo
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 29  
    2008r.. Kodu silnika nie wiem. On ma elektroniczny egr i elektroniczną klapkę gaszącą..

To nie będzie BKC bo nie ma bloku zaworów korek wlewu oleju po stronie rozrządu... On ma tylko tam jeden N75 zawór. Wychodzi BLS

Zielono/czarny ok. Ale nie wiem o jakim mówisz bronzowo/Zółty.

No własnie martiw mnie to że czarny z czerwonym taki sam mam też w klapie dławiącej i egr. I ile w klapie dławiącej na tym przewodzie jest plus tak w EGR brak plusa.
  • Poziom 19  
    To zrob bypasa bo oba maja wspolne zasilanie a masą steruje sterownik.
  • Poziom 29  
    Uszkodzona wiązka silnika, w peszlu między silnikiem a podłożnicą. Dobrze ze zawsze brnę do celu bo nie tylko ten kabel miał problemy szykowały się następne i pewnie trzeba było i tak robić. Nie wiem po co producent dał tam peszel to jakby sobie wbić gwoźdź w kolano bo cały problem to stworzyła własnie ta rura karbowana ocierające o nie kabelki się przecierały...