Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie starej cyfrowej kamery do nowego telewizora

Noob97 01 Lis 2019 21:41 429 34
    Noob97
    Poziom 3  
    Wracając do tematu, bo przez kilka dni nie miałem na to czasu.
    Czy ta karta będzie dobra?
    Link
    Szukam czegoś tańszego ale chyba taniej już nie da rady z tego co widzę. Dlatego tak pytam ostatecznie czy ktoś może potwierdzić że to na 100% pójdzie na mojej płycie głównej.

I jeszcze jedno pytanie, ten kabelek który mam kupić do tej mojej kamery, to o ten chodzi?
    Link

I tak jeszcze na koniec, jak już to podłączę, to przypominam jeszcze raz że wyświetlacz LCD w kamerze jest zepsuty. Będę musiał coś specjalnie jakoś uruchamiać na tej kamerze żeby móc te filmy zrzucać? Bo jedyne co mogę na niej zrobić to włożyć kasetkę wcisnąć play i ewentualnie pauzę bo bez ekranu lcd to ciężko coś innego zrobić :D
  • PCBway
    prosiak_wej
    Poziom 29  
    1. Karta, którą pokazałeś na Aliexpress chodzi po kilkanaście złotych. Mam taką, działa.

Podłączenie starej cyfrowej kamery do nowego telewizora Podłączenie starej cyfrowej kamery do nowego telewizora Podłączenie starej cyfrowej kamery do nowego telewizora

2. Kabelek się zgadza, 4P- 6P.
    3. Wystarczy przewinąć kasetę do początku, włączyć nagrywanie w WinDV, a na kamerze uruchomić odtwarzanie. Podgląd jest w oknie WinDV. Każda scena najprawdopodobniej będzie zachowana jako osobny plik, także z ewentualnym montażem będziesz miał łatwiej. Podgląd będziesz miał także w wizjerze, wystarczy go wysunąć ;)

BTW - w ramach podziękowania za pomoc chętnie przygarnę kamerę (oraz ewentualnie kasety miniDV), jak już nie będzie potrzebna ;)
  • PCBway
    Noob97
    Poziom 3  
    Jak tylko uda mi się to przegrać to dopytam się co i jak z kamerą, jak nie będzie potrzebna to odezwę się do Ciebie :)

Link

Jak myślisz to będzie ok z aliexpres? :D Taniej nie znalazłem