Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PCBWay: idealny partner w elektronicznym prototypowaniu

magic9 25 Paź 2019 11:54 1149 4
 • PROJEKT 360 STOPNI

  Oprócz samej produkcji płytek PCB i usług montażu elementów elektronicznych, PCBWay jest w stanie zaoferować swoim klientom pełne wsparcie na wszystkich etapach rozwoju urządzenia elektronicznego. Korzystając z pracy profesjonalistów i certyfikowanych firm zewnętrznych, PCBWay jest w stanie pomóc klientom w takich działaniach, jak: zaprojektowanie płytki PCB na podstawie schematu ideowego (obsługiwane są główne narzędzia oprogramowania, takie jak Altium Designer, Cadence Orcad, Allegro, Eagle and Kicad), projektowanie obwodów i urządzeń mechanicznych, po tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych, a nawet drukowanie 3D. Szybką i dokładną listę kosztów związanych z usługami projektowymi można uzyskać online. Usługi obejmują serwis i okres gwarancji do 120 dni.

  SPOŁECZNOŚĆ OPEN SOURCE

  Na stronie internetowej PCBWay znajduje się zbiór ponad pięciuset projektów płytek drukowanych opracowanych przez społeczność użytkowników, wraz z obszernymi dokumentacjami projektów, dostępnymi w pełnej zgodności z filozofią open source. Wyciąg z ogromnej liczby zrealizowanych projektów można zobaczyć poniżej.


  PCBWay: idealny partner w elektronicznym prototypowaniu
  Ryc. 1: obszerna kolekcja projektów PCB opracowana przez społeczność użytkowników


  Wynik ten jest możliwy dzięki ważnej i godnej pochwały inicjatywie sponsoringowej oferowanej klientom przez PCBWay, mającej zastosowanie wyłącznie do projektów bez celów komercyjnych (bez zysku). Wypełniając formularz prośby o sponsoring online (w którym klient zgadza się na udostępnienie swojego projektu non-profit społeczności użytkowników) studenci, twórcy i hobbyści mogą łatwo uzyskać kupon na pierwsze zamówienie na PCBWay całkowicie za darmo.

  PODSUMOWUJĄC...

  PCBWay jest idealnym partnerem dla projektantów elektroniki i urządzeń elektronicznych, którym może zaoferować pełen zakres profesjonalnych usług obejmujących wszystkie fazy cyklu rozwoju systemu elektronicznego. Wszystkie usługi, począwszy od prototypowania i wykonania obwodów drukowanych, są łatwo dostępne online, a czasy dostawy należą do najkrótszych w historii.

  [News sponsorowany]

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  magic9
  Redaktor
  Offline 
  Specjalizuje się w: redaktor treści elektroda
  magic9 napisał 390 postów o ocenie 182, pomógł 7 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
 • IGE-XAO
 • #2
  FastProject
  Poziom 28  
  Jakośc PCBway nie najgorzej ale JLCPCB wygrywa ceną mimo ciut gorszej jakości.
 • IGE-XAO
 • #3
  osctest1
  Poziom 19  
  FastProject napisał:
  Jakośc PCBway nie najgorzej ale JLCPCB wygrywa ceną mimo ciut gorszej jakości.
  Ja robilem ostatnio w tej drugiej. 4mil sciezki i zrobili bez doplat. Jakosc OK. Tak przy okazji to mam wrazenie, ze te wszystkie firmy to jedna i ta sama - nawet strony internetowe mają prawie identyczne
 • #5
  osctest1
  Poziom 19  
  rosak napisał:
  że za $7 zrobią mi stencil. Zrobili.
  z ramką? Ja ostatnio zamówiłem w PCBWay i pomylili rozmiar - zrobili mi ~A3 zamiast ~A4