Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PCBWay: idealny partner w elektronicznym prototypowaniu

magic9 25 Paź 2019 11:54 1149 4
  • PROJEKT 360 STOPNI

Oprócz samej produkcji płytek PCB i usług montażu elementów elektronicznych, PCBWay jest w stanie zaoferować swoim klientom pełne wsparcie na wszystkich etapach rozwoju urządzenia elektronicznego. Korzystając z pracy profesjonalistów i certyfikowanych firm zewnętrznych, PCBWay jest w stanie pomóc klientom w takich działaniach, jak: zaprojektowanie płytki PCB na podstawie schematu ideowego (obsługiwane są główne narzędzia oprogramowania, takie jak Altium Designer, Cadence Orcad, Allegro, Eagle and Kicad), projektowanie obwodów i urządzeń mechanicznych, po tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych, a nawet drukowanie 3D. Szybką i dokładną listę kosztów związanych z usługami projektowymi można uzyskać online. Usługi obejmują serwis i okres gwarancji do 120 dni.

SPOŁECZNOŚĆ OPEN SOURCE

Na stronie internetowej PCBWay znajduje się zbiór ponad pięciuset projektów płytek drukowanych opracowanych przez społeczność użytkowników, wraz z obszernymi dokumentacjami projektów, dostępnymi w pełnej zgodności z filozofią open source. Wyciąg z ogromnej liczby zrealizowanych projektów można zobaczyć poniżej.

PCBWay: idealny partner w elektronicznym prototypowaniu
    Ryc. 1: obszerna kolekcja projektów PCB opracowana przez społeczność użytkowników

Wynik ten jest możliwy dzięki ważnej i godnej pochwały inicjatywie sponsoringowej oferowanej klientom przez PCBWay, mającej zastosowanie wyłącznie do projektów bez celów komercyjnych (bez zysku). Wypełniając formularz prośby o sponsoring online (w którym klient zgadza się na udostępnienie swojego projektu non-profit społeczności użytkowników) studenci, twórcy i hobbyści mogą łatwo uzyskać kupon na pierwsze zamówienie na PCBWay całkowicie za darmo.

PODSUMOWUJĄC...

PCBWay jest idealnym partnerem dla projektantów elektroniki i urządzeń elektronicznych, którym może zaoferować pełen zakres profesjonalnych usług obejmujących wszystkie fazy cyklu rozwoju systemu elektronicznego. Wszystkie usługi, począwszy od prototypowania i wykonania obwodów drukowanych, są łatwo dostępne online, a czasy dostawy należą do najkrótszych w historii.

[News sponsorowany]

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    magic9
    Redaktor
    Specjalizuje się w: redaktor treści elektroda
    magic9 napisał 390 postów o ocenie 182, pomógł 7 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
  • IGE-XAO
    FastProject
    Poziom 28  
    Jakośc PCBway nie najgorzej ale JLCPCB wygrywa ceną mimo ciut gorszej jakości.
  • IGE-XAO
    osctest1
    Poziom 19  
    FastProject napisał:
    Jakośc PCBway nie najgorzej ale JLCPCB wygrywa ceną mimo ciut gorszej jakości.
    Ja robilem ostatnio w tej drugiej. 4mil sciezki i zrobili bez doplat. Jakosc OK. Tak przy okazji to mam wrazenie, ze te wszystkie firmy to jedna i ta sama - nawet strony internetowe mają prawie identyczne
    osctest1
    Poziom 19  
    rosak napisał:
    że za $7 zrobią mi stencil. Zrobili.
    z ramką? Ja ostatnio zamówiłem w PCBWay i pomylili rozmiar - zrobili mi ~A3 zamiast ~A4