Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta indukcyjna - Czy są płyty z programatorem?

25 Paź 2019 12:28 249 6
  • Poziom 26  
    Wszystkie, które obejrzałem w marketach mają różne funkcje.Najbardziej zbliżoną do mojego pytania jest timer.
    A czy są takie, w których można ustawić start gotowania i stop na określoną godzinę, tak jak niektórych piekarnikach? No i dodatkowy luksus: np. Pierwsze 10 minut na 100% mocy a kolejne 20 na 15%?
  • Poziom 26  
    Takie dziwne?
    Skoro każdy producent zawsze wymienia jakieś cuda przeciw kipieniu, zabezpieczenia itd to w czym problem?
    Wifi i inne BT to lekkie przegięcie.
  • Poziom 16  
    palmus napisał:
    Takie dziwne?
    Skoro każdy producent zawsze wymienia jakieś cuda przeciw kipieniu, zabezpieczenia itd to w czym problem?
    Wifi i inne BT to lekkie przegięcie.

Przecież masz to w funkcji poprzez wifi/bt.
    Zresztą to o czym piszesz to przerost formy nad treścią.
    Płyta ma jedną funkcję - grzanie. Reszta to marketing.
  • Poziom 26  
    Eeee...No coś ty.
    Bt i wifi to marketing.
    Żona się już przyzwyczaiła do piekarnika (zupełnie nie wynaturzony) ,że żarcie pakuje rano przed wyjściem do pracy,a jak wraca około 16tej to wystarczy wyjąć gorące i wrzucić na talerz.
    I jest zdumiona(tak jak ja) że "skomputeryzowane" płyty indukcyjne nie mają tak przydatnej funkcji.

• Poziom 39  
    Pewnie dlatego Amerykanie nadal używają płyt ceramicznych zamiast indukcyjnych ?
    W USA już przestały się liczyć wodotryski. Sprzęt ma być prosty, zdrowy dla otoczenia i długowieczny.
    W Polsce czym więcej niepotrzebnych gagetów tym lepiej a potem płacz bo naprawa jest droga.
  • Poziom 26  
    Inna sprawa,to ich wygodą i co tu dużo mówić niska inteligencja części z nich ale za to wysoka ich prawników.😉