Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik zgrzewarki dwu tyrystorowej z regulacją czasu i prądu

25 Paź 2019 12:56 156 2
  • Poziom 12  
    Szukam schematu, lub gotowego sterownik który można użyć do sterownia zgrzewarką. Zgrzewarka jest na 2 tyrystorach, chłodzona cieczą. Na internecie widziałem model identycznie wyglądający, tylko w innym kolorze Model, , PJ-30 Moc max., KVA, , 30

Sterownik oryginalnej zgrzewarki jest wykonany na układzie CD14538BE

Sterownik zgrzewarki dwu tyrystorowej z regulacją czasu i prądu Sterownik zgrzewarki dwu tyrystorowej z regulacją czasu i prądu Sterownik zgrzewarki dwu tyrystorowej z regulacją czasu i prądu Sterownik zgrzewarki dwu tyrystorowej z regulacją czasu i prądu Sterownik zgrzewarki dwu tyrystorowej z regulacją czasu i prądu Sterownik zgrzewarki dwu tyrystorowej z regulacją czasu i prądu
  • Poziom 27  
    Co się stało z oryginalnym? Dlaczego chcesz zmieniać. Układ 4538 jest powszechnie dostępny i tani.
  • Poziom 12  
    Orginalny sterownik już jest po próbach naprawy przez kogoś. Ja podmienilem ten układ na nowy. Przemierzyłem pozostałe elementy, są sprawne. Nie wiem jaka jest zasada działania tego sterownika. Szukam jakiegoś schematu lub nowocześniejszego sterownika który można wykorzystać do wysterowania tych tyrystorów.