Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Adapter bezprzewodowy usb xbox 360 nie działa

25 Paź 2019 17:47 135 8
  • Poziom 3  
    Mam problem z moim adapterem usb do padów od xbox 360. Kiedy podłączam go do komputera jego lampka się świeci, ale komputer zachowuje się tak jakby adapter wcale nie był do niego podłączony: nie słychać charakterystycznego efektu dźwiękowego takiego jak przy podłączaniu urządzeń usb, menedżer urządzeń nie pokazuje żadnego nieznanego urządzenia, ani żadnego adaptera. Gniazda usb nie są uszkodzone, kontrolery też są sprawne.
  • PCBway
  • Spec od komputerów
    W innym komputerze dziala poprawnie?
  • PCBway
  • Poziom 3  
    W innym komputerze ten sam problem. Dodam tylko, że windows 10
  • Poziom 14  
    Ten tzw. adapter służy wyłącznie do ładowania oryginalnego akumulatorka i nie pozwala na łączenie z PC i granie "po kablu". Także nie naładujesz nim akumulatorków AA które umieścisz w padzie.

P.S.
    Fakt mój błąd. Słowo klucz "bez/przewodowy".
  • Poziom 3  
    Kolobos napisał:
    autor pisze o adapterze umozliwiajacym podlaczenie padow bezprzewodowo do PC, a nie o adapterze do ladowania...

Zgadza się.
    Już wcześniej zdarzały się problemy z połączeniem padów do tego adaptera, ale wtedy wystarczył reinstall sterowników przez menedżer urządzeń i wszystko było dobrze przez jakiś czas. Teraz jednak, tak jak już wcześniej wspomniałem urządzenie nawet nie jest wykrywane przez komputer.
  • Poziom 3  
    aha z jakiegoś powodu zaczął działać

Dodano po 1 [minuty]:

wina leży najpewniej po stronie sprzętu, bo jak wezmę ten adapter do ręki i trochę nim poruszam, to cały czas się rozłącza i łączy ponownie

Dodano po 1 [minuty]:

zobaczę jeszcze jutro rano czy uda mi się go połączyć bez problemów
  • Spec od komputerów
    Mozliwe, ze cos nie laczy np. urwany przewod, najlepiej rozkrec i sprawdz czy widac jakies uszkodzenia, do tego sprawdz miernikiem przewody i wszystkie polaczenia.