Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chiński odpowiednik ORLLO LX-50

26 Paź 2019 01:38 624 8
  • Poziom 2  
    Cześć,
    Planuje zakup rejestratora jazdy i wpadł mi w oko rejestrator jazdy w lusterku ORLLO LX-50. Cena jest dosyć spora (450zł), patrząc na inne podobne produkty (ok. 200zł). Uparłem się na ORLLO LX-50 ze względu na dodatkowe funkcje takie jak np. Alarm o przeszkodzie czy zjechanie z pasa ruchu. Ale czy jest sens dopłacać za to 200/250zł? Może znacie nazwę chińskiego odpowiednika? Z góry dzięki 🤟
  • Poziom 2  
    Cześć: Właśnie także zawiesiłem oko na tę kamerkę w lusterku z Orllo Lx 50 dual. Wydaje mi się,że to dobry wybór.Napisz, czy może już ją kupiłeś i jaka jest ocena. Czy film zapętlony jest cały czas nadpisywany do momentu jego zabezpieczenia, czy tworzone są automatycznie nowe filmiki po upływie wybranej sekwencji czasowej? Rozumię ,że podczas postoju kamerka uaktywi się podczas wstrząsu , inne modele zapisują także po wykryciu ruchu - tu jest też taka opcja?
  • Poziom 2  
    Nie kupiłem, nie znalazłem tańszego zamiennika. A ponad 4stówy to dla mnie dużo jak na bajer do samochodu. Kupiłem na aliexpress rejestrator z kamerą cofania za 80 zł i w zupełności mi wystarczy. https://s.click.aliexpress.com/e/1EJ1nss9d
  • Poziom 2  
    Dzięki za odp. .To chyba dobra decyzja z Twojej strony.
  • Poziom 2  
    Trochę podziwam odwagę :). Raczej nie zdecydowałbym się na kupno za granicą, bez polskiej instrukcji ani gwarancji. Czekam na prosukt miesiąc, przychodzi i nie działa, odsyłam i znów czekam miesiące na zwrot kasy.
    Kupujecie zapewne czasem gwarancje rozszerzone na laptopy na komputroniku na laptopy czy coś. Dla mnie to podobnie. Wole kupić w Polsce parę groszy drożej, wiem w jakiej firmie i mam kontakt po polsku z czlowiekiem na linii tel, mam gwarancje zgodne z polskim prawem. To takie moje zdanie :)
  • Poziom 2  
    Widać że nigdy nie zamawiałeś nic np. z Aliexpress. Towar jest dostarczany od 15 do 60 dni od zamówienia. Kupowałem sporo rzeczy i wszystko dostarczone zostało w okolicach 2tyg. Jeśli chodzi o zwroty, to masz coś takiego jak spór. Zgłaszasz, opisujesz wszystko sprzedający prosi Cię o zdjęcia, film z uszkodzonym towarem i zwraca pieniądze na konto w ciągu 2-3 dni od rozpatrzenia. Ewentualnie dopłacasz 4gr i wysyła towar ponownie. Zakupy jak wszystkie inne przez neta. Droższe sprzęty posiadają gwarancję producenta i albo jest w Polsce serwis danej firmy, albo tak jak napisałeś wysyłasz i czekasz miesiąc będąc z chińczykami w kontakcie mailowym.
  • Poziom 2  
    Jakby nie patrzeć dalej ponad 4stówy. Jak na razie chińczyk mi w zupełności wystarcza - tak jeszcze działa, a zaraz 3 miesiące jak go mam. Na orllo skuszę się jak będzie w okolicach 200 zł.
  • Poziom 2  
    No to pewnie trochę trzeba będzie poczekać, bo jednak jakość i zakres tych dodatkowych funkcji w przypadku Orllo na tle konkurencji dobrze wypada. Sam się w sumie zastanawiam na co w końcu ostatecznie postawić