Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karta graficzna Rx 570 Strix 4Gb

26 Oct 2019 12:00 330 10
  • Level 5  
    Witam. Otóż posiadam kartę rx 570 strix. Przy włączaniu kręci się tylko 1 wiatrak który potem przestaje się kręcić (od 50stopni dopiero się włączają) lecz kręci się tylko 1. W systemie pisze ze karta ma problemy (kod 43) aktualizowalem milion razy sterowniki ale nadal nic. Mam nadzieje ze to nie pamięci.
  • Level 1  
  • Level 5  
    Jest Gwarancja, ale wolałbym gdybym nie musiał zwracać, patrze na to w ostateczności
  • Level 1  
  • Level 5  
    Dobrze. Pokombinowałem z biosem, i karta działa, przeglądam internet wszystko fajnie, lecz gdy włączam gre, jakąkolwiek nawet najmniej wymagającą, po chwili robi się czarny ekran i Karta chodzi na 100% na wiatrakach. Restart Komputera pomaga i znów dzieje się to samo po właczeniu gry.
  • Level 1  
  • Level 5  
    Zasilacz nowy Silentium PC Supremo M2 550w a cała specyfikacja to: Procesor: Ryzen 7 2700 Płyta: MSI Aorus Pro Pamięci Ram: Hyperx DDR4 3000mhz no i karta to od Strixa.
    @Tomequ123 Pewnie radzisz mi dobrze, ale naprawde na gwarancję chcę oddać w ostateczności gdy juz nie będę mógł nic zrobić, a jak narazie robie postępy.
  • Level 1  
  • Level 5  
    Może i racja, ale za błędy się płaci, karte i tak kupiłem z outletu za grosze, a tak to się czegos naucze na przyszłość :)

Dodano po 2 [godziny] 49 [minuty]:

Dobra zamykam kartę udało mi się naprawić i działa jak nowa.

Dodano po 1 [minuty]:

Świeży bios stare sterowniki i trochę cierpliwości, dodatkowo za słaby zasilacz, muszę kupić nowy wydajniejszy.
  • Level 5  
    Witam. Pisałem już o tej karcie kilka dni temu. Nadal pojawiły się problemy z kodem 43 i karta idzie na gwarancje tak czy siak. I mam pytanie. Pasta na karcie to jakiś totalny kamień, i podczas przebywania na pulpicie karta ma 55-63stopni. Karta jest na gwarancji na portalu morele i od zakupu nie minęło 14 dni a wiec mogę zwrócić ja nie podawając powodu, lecz sprawa polega na tym, czy jak karta się wyłącza to jest to bardzo możliwe ze karta się przegrzewa? Gdy włączam jakaś grę to karta ma jakieś 70stopni i się właśnie wyłącza ale przed tym temperatura strasznie szybko wzrasta. Czy jeżeli zmienię pastę termoprzewodzącą to stracę gwarancje? Plomby na karcie były już „przebite” od śrub bo karta była z outletu. Ktoś się orientuje jak działa gwarancja na morele? Czy lepiej nie bawić się w to i poczekać kilka dni i wysłać od razu na zwrot?

Moderated By RADU23:

Tematy scaliłem. Proszę nie zakładać nowych o tym samym, lecz kontynuować w obecnym.