Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S6 EDGE - Nie uruchamia się po wymianie lcd

26 Paź 2019 14:23 237 7
  • Poziom 5  
    Witam, naprawiałem samsunga galaxy s6 edge, wymieniałem w nim lcd (cały z panelem) Wszystko było okej, działał normalnie po naprawie ale nie było zasięgu. Dodam że wymieniłem też panel ładowania z którego też wychodzą przewody anten (dolny panel) gdzie w serwisie powiedzieli mi że jest nieoryginalny.
    Teraz pozostaje kwestia że telefon przestał się uruchamiać, nic nie wibruje nie świeci... Co może być przyczyną i jak to zbadać? Pozdrawiam.
    Samsung Galaxy S6 EDGE - Nie uruchamia się po wymianie lcd
  • Poziom 31  
    Sprawdź na starym wyświetlaczu czy telefon się uruchamia. Anteny są w korpusie, więc dopiero po zalozeniu korpusu sprawdzić możesz czy poprawnie loguje się do sieci.
  • Poziom 5  
    staś pytalski napisał:
    Sprawdź na starym wyświetlaczu czy telefon się uruchamia. Anteny są w korpusie, więc dopiero po zalozeniu korpusu sprawdzić możesz czy poprawnie loguje się do sieci.

Niestety na starym wyswietlaczu również nie rusza
  • Poziom 31  
    A dobrze zakładasz korpus, styki na płycie głównej nie zostały pogięte?
  • Poziom 5  
    staś pytalski napisał:
    A dobrze zakładasz korpus, styki na płycie głównej nie zostały pogięte?

Wydaje mi się że tak, wszystko powinno być ok. A czy nie jest tak że piny od przycisku włączania jeśli się je zewrze to telefon nie powinien się uruchomić? Nawet bez korpusu?
  • Poziom 31  
    Jeżeli zawierasz je dobrze to powinien się uruchomić. A podpieciu ładowarki też żadnej reakcji?
  • Poziom 5  
    staś pytalski napisał:
    Jeżeli zawierasz je dobrze to powinien się uruchomić. A podpieciu ładowarki też żadnej reakcji?

po podpięciu nic się nie dzieje, co znaczy dobrze zewrzesz?