Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 C5 hamulce blokują się podczas przyspieszania

26 Paź 2019 19:21 258 4
  • Poziom 2  
    Witam jestem nowy tutaj,szukałem wszędzie rozwiązania mojego problemu ale nic nigdzie takiego nie znalazłem a więc autko to audi A6 C5 2,4 benzyna 2000 r problem jest taki iż po odpaleniu i przekroczeniu około 2000obr twardnieje pedał hamulca i blokują się hamulce a po naciśnięciu pedału później wszystko działa normalnie żadne kontrolki się nie palą,dodam że w czerwcu wymieniałem pompę ABS i pompę hamulcowa i przez prawie 4 miesiece było ok teraz wariuje może ktoś miał podobny przypadek z góry dziękuję za pomoc
  • Poziom 30  
    Wszystkie koła się blokują?
  • Poziom 36  
    Administracja dotąd nie zablokowała funkcji "szukaj", skorzystałeś?
    Co dotąd sprawdziłeś? To że wymieniłeś kiedyś części , chwała Ci za to. Pytanie...na nowe?
    Zweryfikowałeś coś teraz prócz uściślenia objawów?
  • Poziom 2  
    rafcio363 napisał:
    Wszystkie koła się blokują?
    Wygląda że tylko przód

Dodano po 3 [minuty]:

jurekk55 napisał:
    Administracja dotąd nie zablokowała funkcji "szukaj", skorzystałeś?
    Co dotąd sprawdziłeś? To że wymieniłeś kiedyś części , chwała Ci za to. Pytanie...na nowe?
    Zweryfikowałeś coś teraz prócz uściślenia objawów?
    Pompa hamulcowa nowa pompa ABS używka ale sprawna a na tą chwilę brak błędów podciśnienia sprawne

Dodano po 8 [minuty]:

miroslaw wielki napisał:
    Czy w abs nie ma błędów? Czy tloczki nie sa zardzewiale? Czy prowadnice lekko chodzą?Zdejm i zaślep na chwilę rure do wspomagania pompy hamulcowej i zobacz czy bedzie to samo? Jak tak to wina pompy abs
    Błędów brak , razem z pompami były robione też klocki przód więc prowadnice czyszczone i smarowane co do tłoczków rdzawy nalot od strony klocka gumki cale,objaw występuje tylko podczas pierwszego przyspieszania po odpaleniu wtedy pierwsze hamowanie to pedał może z centymetr się ruszu ale hamuje i ABS działa mimo twardego pedału i później jest już ok do czasu aż zgasze i znów odpalę samochód